ładowarki teleskopowe

Ładowarki teleskopowe

Wynajem ładowarki teleskopowej to propozycja dla Klientów z różnych branż, takich jak przemysł budowlany, drzewny, ale również dla rolnictwa. Firma AA Herkules działa na rynku od 2008 roku – dzięki temu nasza oferta jest jedną z najbardziej kompleksowych na rynku. Zatrudnieni w czterech oddziałach specjaliści, dzięki ogromnej wiedzy technicznej, z pewnością pomogą Ci wybrać odpowiedni model do pracy!

Dlaczego warto wynająć ładowarkę teleskopową? Poznaj specyfikację urządzenia!

Wózek widłowy, pomimo tego, że sprawdza się w naprawdę wielu przypadkach, nie ma tak szerokiego spektrum zastosowań jak ładowarka teleskopowa. Wynajem tego typu urządzeń pozwala więc zagospodarować dużo szerszy zakres obowiązków, dzięki dodatkowemu wyposażeniu. Między innymi widły pozwolą wykonywać prace, do których zwykle używane są wózki – podnoszenie palet oraz dużych ładunków nie będzie więc problemem. Wśród innych udogodnień można wymienić również łyżki, służące do nabierania materiałów oraz haki. Rozmowa ze specjalistami AA Herkules z pewnością pozwoli Ci podjąć odpowiednią decyzję i wybrać odpowiednią zwyżkę!

Ładowarki teleskopowe na wynajem, dostępne w naszej firmie, zasilane są silnikiem Diesla (model ten znany jest z niezawodności), napędzane są natomiast czterema kołami. Taka konstrukcja pozwala uzyskać bardzo wysoką wydajność w trudnych warunkach terenowych – jeśli zależy Ci na sprzęcie, który sprawdzi się na zewnątrz, możemy polecić te urządzenia jako dobre rozwiązanie. Teleskopowe ramię sprawia, że maksymalny wysięg ładowarki to 16,70 metrów (model JCB 540-170), a wysunięte podpory pozwalają uzyskać dodatkowy zakres pracy w bok. Dowiedz się więcej, o możliwościach naszego sprzętu – zapraszamy do kontaktu!

ładowarka teleskopowa

Kompleksowa oferta wynajmu ładowarek teleskopowych obejmuje również szkolenia!

Katowicki oddział AA Herkules to certyfikowany ośrodek UDT-CERT. Zapewniamy szybkie terminy, pełną obsługę formalności, a przede wszystkim – doskonałe przygotowanie do egzaminu!

Poznaj korzyści z wynajmu ładowarek teleskopowych w AA Herkules!

Przywiązujemy dużą uwagę do jakości naszych usług, zarówno na początkowych etapach współpracy, jak i po wynajmie ładowarki teleskopowej. Jak dbamy o naszych Klientów? Kontaktując się ze specjalistami w sprawie najmu masz pewność, że mają oni ogromną wiedzę techniczną, dzięki czemu dowiesz się, które urządzenia najlepiej sprawdzą się w przypadku danego środowiska pracy. Co równie ważne, do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, co ma wpływ na dobór sprzętu, ale także opłaty. Formalności zostały uproszczone do minimum – pozwala nam to dostarczać ładowarki oraz zwyżki już następnego dnia.

W czasie wynajmu ładowarek teleskopowych zawsze możesz liczyć na pełen serwis (przeglądy, konserwacje, naprawy), który przeprowadzą mechanicy z uprawnieniami UDT. Posiadamy własną flotę serwisową oraz transportową, co gwarantuje szybką reakcję po zgłoszeniu awarii oraz ewentualnej zmiany lokalizacji miejsca pracy sprzętu. Najem możliwy jest długoterminowo oraz na doby, od Ciebie zależy więc, którą opcje wybierzesz. Działając na rynku od 2008 roku doskonale znamy potrzeby przedsiębiorców z różnych branż. Skorzystaj z naszego doświadczenia i usprawnij realizację zlecenia – zapraszamy!

ładowarka teleskopowa na wynajmie

Flota podnośników

Dysponujemy szeroką gamą podnośników. Typ podnośnika można dopasować do każdego miejsca i specyfiki prac na wysokości.

Atrakcyjne ceny

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy – z możliwością negocjacji cen najmu i wykupu sprzętu po zakończeniu umowy.

Serwis

Kompleksowy serwis i naprawy w razie awarii – maszyny serwisujemy stale, a w razie pojawienia się usterek błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia.

Sprawdź nowe modele maszyn! JLG Toucan 12E Plus oraz Haulotte HA16 RTJ PRO już we flocie AA HERKULES!

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.