ładowarki teleskopowe

Ładowarki teleskopowe wynajem

Ładowarka teleskopowa i wynajem z osprzętem to propozycja dla Klientów z różnych branż, takich jak przemysł budowlany, drzewny, ale również dla rolnictwa. Firma AA Herkules działa na rynku od 2008 roku — dzięki temu nasza oferta jest jedną z najbardziej kompleksowych na rynku. Zatrudnieni w pięciu oddziałach specjaliści, dzięki ogromnej wiedzy technicznej, z pewnością pomogą Ci wybrać model ładowarki do pracy!

Czy warto wynająć ładowarkę teleskopową? Poznaj specyfikację urządzenia!

Wózek widłowy, pomimo tego, że sprawdza się w naprawdę wielu przypadkach, nie ma tak szerokiego spektrum zastosowań jak ładowarka teleskopowa. Wynajem tego typu urządzeń pozwala więc zagospodarować dużo szerszy zakres obowiązków, dzięki dodatkowemu wyposażeniu. Między innymi widły pozwolą wykonywać prace, do których zwykle używane są wózki — podnoszenie palet oraz dużych ładunków nie będzie więc problemem. Wśród innych udogodnień można wymienić również łyżki, służące do nabierania materiałów oraz haki. Rozmowa ze specjalistami AA Herkules z pewnością pozwoli Ci podjąć odpowiednią decyzję i wybrać odpowiednią zwyżkę!

Ładowarki teleskopowe na wynajem, dostępne w naszej firmie, zasilane są silnikiem Diesla (model silnika znany jest z niezawodności), napędzane są natomiast czterema kołami. Konstrukcja pozwala uzyskać bardzo wysoką wydajność w trudnych warunkach terenowych — jeśli zależy Ci więc na sprzęcie, który sprawdzi się na zewnątrz, możemy polecić te urządzenia jako dobre rozwiązanie. Teleskopowe ramię sprawia, że maksymalny wysięg ładowarki to 16,70 metrów (model JCB 540-170), a wysunięte podpory pozwalają uzyskać dodatkowy zakres pracy w bok. Dowiedz się więcej, o możliwościach naszego sprzętu — zapraszamy do kontaktu!

ładowarka teleskopowa

Kompleksowa oferta wynajmu ładowarek teleskopowych obejmuje również szkolenia!

Katowicki oddział AA Herkules to certyfikowany ośrodek UDT-CERT. Zapewniamy szybkie terminy, pełną obsługę formalności, a przede wszystkim – doskonałe przygotowanie do egzaminu!

Poznaj korzyści z wynajmu ładowarek teleskopowych w AA Herkules!

Przywiązujemy dużą uwagę do jakości usług, zarówno na początkowych etapach współpracy, jak i po wynajmie ładowarki teleskopowej. Jak dbamy o naszych Klientów? Kontaktując się ze specjalistami w sprawie najmu masz pewność, że mają oni wiedzę techniczną, dzięki czemu dowiesz się, które urządzenia najlepiej sprawdzą się w przypadku danego środowiska pracy. Co równie ważne, do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, co ma wpływ na dobór sprzętu, ale także opłaty. Formalności zostały uproszczone do minimum, co pozwala nam dostarczać ładowarki oraz zwyżki już następnego dnia po rezerwacji.

W czasie wynajmu ładowarek teleskopowych zawsze możesz liczyć na pełen serwis (przeglądy, konserwacje, naprawy), który przeprowadzą mechanicy z uprawnieniami UDT. Posiadamy własną flotę serwisową oraz transportową, co gwarantuje szybką reakcję po zgłoszeniu awarii oraz ewentualnej zmiany lokalizacji miejsca pracy sprzętu. Najem możliwy jest długoterminowo oraz na doby, od Ciebie zależy więc, którą opcję wybierzesz. Działając na rynku od 2008 roku, doskonale znamy potrzeby przedsiębiorców z różnych branż. Skorzystaj z naszego doświadczenia i usprawnij realizację zlecenia — zapraszamy!

ładowarka teleskopowa na wynajmie

Ładowarka teleskopowa wynajem - FAQ

Ile kosztuje wynajem ładowarki teleskopowej?

Cena wynajmu ładowarki w naszej wypożyczalni zależy od modelu, czasu wynajmu, dobranego osprzętu i jest ustalana indywidualne. Najkorzystniejsze warunki cenowe dotyczą wynajmu długoterminowego.

Jaki osprzęt mogę dobrać do ładowarki przy wynajmie?

Przed doborem osprzętu weź pod uwagę, do czego ma Ci służyć ładowarka teleskopowa. Wynajem może uwzględniać osprzęt tj.:

  • widły (w standardzie);
  • hak do podnoszenia ładunków przy pomocy łańcuchów lub pasów;
  • łyżkę do sypkich ładunków.

Która ładowarka teleskopowa będzie odpowiednia?

Dysponujemy 2 modelami o różnej wielkości i danych w specyfikacji technicznej. Przed wynajmem ładowarki teleskopowej musisz dowiedzieć się, w jakich warunkach będzie ona pracować. Zwróć uwagę na udźwig oraz zasięgi ramienia. W razie wątpliwości zadzwoń i zapytaj o pardę naszego specjalisty.

Flota podnośników

Dysponujemy szeroką gamą podnośników. Typ podnośnika można dopasować do każdego miejsca i specyfiki prac na wysokości.

Atrakcyjne ceny

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy – z możliwością negocjacji cen najmu i wykupu sprzętu po zakończeniu umowy.

Serwis

Kompleksowy serwis i naprawy w razie awarii – maszyny serwisujemy stale, a w razie pojawienia się usterek błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia.

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

nowe podnośniki koszowe na wynajem

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.

Wypełnij formularz +48 511 520 520