podnośniki będzin

Podnośniki koszowe Będzin

Zastanawiasz się, jak wybrać najlepszy podnośnik koszowy? Będzińskich przedsiębiorców zapraszamy do AA Herkules – nasza flota liczy kilkaset zwyżek, a wszystkie pochodzą od cenionych na świecie producentów! Co równie ważne, aby zapewnić Klientom jak najszybszą obsługę i nieprzerwaną pracę zapewniamy transport oraz serwis podnośników w obrębie do 150 km od oddziałów.

Wybierzemy i dostarczymy odpowiedni podnośnik koszowy do Będzina!

AA Herkules to marka działająca na rynku od 2008 roku. Przez kilkanaście lat dokładnie poznaliśmy potrzeby Klientów z wielu branż, mających firmy o różnej wielkości. Pozwoliło nam to stworzyć model biznesowy, oparty na indywidualnym podejściu do przedsiębiorców – doskonale rozumiemy też, że najważniejszym aspektem pracy sprzętu jest bezawaryjność podnośnika koszowego. Będzin to miasto należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, znajduje się tam wiele firm, które produkują energię elektryczną. Z pewnością więc oferowane przez nas zwyżki znajdą zastosowanie w przypadku tego typu prac.

Nasza flota jest stale serwisowana oraz konserwowana przez zatrudnionych w AA Herkules mechaników z uprawnieniami UDT. Każda maszyna przed wydaniem jest również dokładnie sprawdzana. Na nagłe awarie reagujemy jeszcze tego samego lub następnego dnia, a jeśli naprawa podnośnika koszowego nie jest możliwa na miejscu, dostarczamy zastępcze urządzenie. W naszej siedzibie głównej w Katowicach odbywają się szkolenia dla operatorów zwyżek, zakończone egzaminem państwowym – jeśli więc Twoim pracownikom potrzebny jest kurs, zapraszamy do nas! Nie tylko dopasujemy odpowiedni termin, ale też załatwimy wszystkie formalności. Zapraszamy do kontaktu w sprawie wynajmu oraz szkoleń!

podnośniki koszowe będzin

Chciałbyś szybko wynająć podnośnik koszowy w Będzinie? Wybierz ofertę AA Herkules!

Gwarantujemy minimum formalności oraz dowóz nawet następnego dnia pod wskazany przez Ciebie adres!

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

nowe podnośniki koszowe na wynajem

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.

Wypełnij formularz +48 511 520 520