podnośniki będzin

Podnośniki koszowe Będzin

Zastanawiasz się, jak wybrać najlepszy podnośnik koszowy? Będzińskich przedsiębiorców zapraszamy do AA Herkules – nasza flota liczy kilkaset zwyżek, a wszystkie pochodzą od cenionych na świecie producentów! Co równie ważne, aby zapewnić Klientom jak najszybszą obsługę i nieprzerwaną pracę zapewniamy transport oraz serwis podnośników w obrębie do 150 km od oddziałów.

Wybierzemy i dostarczymy odpowiedni podnośnik koszowy do Będzina!

AA Herkules to marka działająca na rynku od 2008 roku. Przez kilkanaście lat dokładnie poznaliśmy potrzeby Klientów z wielu branż, mających firmy o różnej wielkości. Pozwoliło nam to stworzyć model biznesowy, oparty na indywidualnym podejściu do przedsiębiorców – doskonale rozumiemy też, że najważniejszym aspektem pracy sprzętu jest bezawaryjność podnośnika koszowego. Będzin to miasto należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, znajduje się tam wiele firm, które produkują energię elektryczną. Z pewnością więc oferowane przez nas zwyżki znajdą zastosowanie w przypadku tego typu prac.

Nasza flota jest stale serwisowana oraz konserwowana przez zatrudnionych w AA Herkules mechaników z uprawnieniami UDT. Każda maszyna przed wydaniem jest również dokładnie sprawdzana. Na nagłe awarie reagujemy jeszcze tego samego lub następnego dnia, a jeśli naprawa podnośnika koszowego nie jest możliwa na miejscu, dostarczamy zastępcze urządzenie. W naszej siedzibie głównej w Katowicach odbywają się szkolenia dla operatorów zwyżek, zakończone egzaminem państwowym – jeśli więc Twoim pracownikom potrzebny jest kurs, zapraszamy do nas! Nie tylko dopasujemy odpowiedni termin, ale też załatwimy wszystkie formalności. Zapraszamy do kontaktu w sprawie wynajmu oraz szkoleń!

podnośniki koszowe będzin

Chciałbyś szybko wynająć podnośnik koszowy w Będzinie? Wybierz ofertę AA Herkules!

Gwarantujemy minimum formalności oraz dowóz nawet następnego dnia pod wskazany przez Ciebie adres!

Sprawdź nowe modele maszyn! JLG Toucan 12E Plus oraz Haulotte HA16 RTJ PRO już we flocie AA HERKULES!

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.