serwis transport sprzedaż podnośników koszowych

Usługi dodatkowe

Firma AA Herkules na rynku wyróżnia się przede wszystkim kompleksową obsługą w zakresie wynajmu podnośników koszowych. Jednak aby w pełni spełnić oczekiwania naszych Klientów, zapewniamy również usługi dodatkowe, które związane są z m.in. z serwisowaniem, transportem oraz sprzedażą maszyn. Kilkunastoletnie doświadczenie na rynku przekłada się na fachowość oraz profesjonalizm — zaufaj naszej wykwalifikowanej kadrze i dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Kto może korzystać z usługi serwisowania i naprawy podnośników?

Usługi dodatkowe nie są zarezerwowane tylko dla naszych stałych Klientów, którzy korzystają z floty AA Herkules. Serwis oraz naprawa zwyżek marek takich jak Genie, JLG, Teupen, Nifty Lift, Haulotte i JCB prowadzone są także dla firm zewnętrznych, którym zależy na skorzystaniu z usług wykwalifikowanej kadry mechaników, posiadających uprawnienia UDT. Co równie ważne, jesteśmy w stanie bardzo szybko reagować na zgłoszenia awarii, zwykle jeszcze tego samego lub następnego dnia. Jest to możliwe dzięki temu, że każdy oddział ma dostęp do własnych magazynów z częściami oraz w pełni wyposażonych aut serwisowych. Naprawa odbywa się na miejscu pracy maszyny, a jeśli okaże się ona niemożliwa, zapewniamy zwyżkę zastępczą.

Konserwacja podnośników i ładowarek teleskopowych to bardzo istotna kwestia, tak samo jak okresowe przeglądy. Dozór techniczny wymaga dużego doświadczenia, również w kwestiach formalności. Dlatego w przypadku badania odbiorczego UDT nasi specjaliści przygotują dla Twojej firmy pełną dokumentację zwyżki, począwszy od deklaracji zgodności CE, aż po instrukcję obsługi oraz wymagane schematy. Dział techniczny AA Herkules na pewno Cię nie zawiedzie – przekonaj się, jak możemy Ci pomóc!

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Gwarantujemy szybki i profesjonalny serwis oraz transport zwyżek. Zaufaj profesjonalistom – dzięki nam Twój zespół szybko wróci do pracy!

Sprzedaż podnośników w korzystnych cenach i gwarantowany transport do Klienta

Niezależnie od budżetu, w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie modele maszyn, które spełnią Twoje oczekiwania finansowe. W sprzedaży są bowiem zarówno fabrycznie nowe podnośniki, jak i używane urządzenia, które wykorzystywane są podczas wynajmu. Wszystkie zwyżki oraz ładowarki to sprzęt renomowanych firm — od wielu lat współpracujemy z różnymi producentami, którzy zaopatrują również flotę AA Herkules, stąd też bardzo atrakcyjne warunki cenowe, jakie proponujemy. Stan używanych podnośników jest zawsze bardzo dobry, wszystkie mają również aktualne badania — przywiązujemy dużą uwagę do tego, aby zapewnić Klientom oraz naszej firmie ciągłość pracy, bez zbędnych awarii oraz problemów. Mamy doświadczenie w obsłudze firm prywatnych oraz zamówień publicznych.

Dowóz i transport możliwy jest w promieniu od 150 km od każdej z naszych baz sprzętowych, które zlokalizowane są w Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, a także Warszawie. Flota AA Herkules została dostosowana do bezpiecznego przewozu podnośników oraz ładowarek — lawety wyposażone są w wyciągarki, odpowiednie zabudowania oraz rampę załadowczą. Za całą procedurę dostawy odpowiadają kierowcy — nie musisz więc martwić się o pomoc w tym zakresie! Masz pytania dotyczące usług dodatkowych? Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta i uzyskaj potrzebną pomoc — zapraszamy!

Masz pytanie dotyczycące usług lub sprzedaży?

Skorzystaj z formularza, kliknij e-mail lub zadzwoń do najbliższego z oddziałów, aby uzyskać informacje o usługach dodatkowych.

    Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

    nowe podnośniki koszowe na wynajem

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.

    Wypełnij formularz +48 511 520 520