podnośniki zabrze

Podnośniki koszowe Zabrze

Nasi Klienci z Zabrza podnośniki koszowe mogą otrzymać od ręki, dzięki temu, że flota maszyn AA Herkules to kilkaset różnych urządzeń! W ofercie znajdziesz zwyżki nożycowe, teleskopowo przegubowe, masztowe i na gąsienicach. Co równie ważne, Twoi pracownicy mogą odbyć szkolenie i zdobyć uprawnienia UDT w naszym oddziale. Dowiedz się więcej naszych kompleksowych usługach!

Wynajmujemy podesty ruchome firmom z Zabrza od 2008 roku!

Śląski oddział AA Herkules znajduje się w Katowicach, sprzęt dowozimy jednak do 150 km od siedziby, a więc również do Zabrza. Podnośniki koszowe dostępne są od ręki – nie tylko mamy ogromną flotę pojazdów, wszystkie urządzenia są również stale serwisowane oraz konserwowane przez mechaników z uprawnieniami Urzędu Dozoru Technicznego. Dzięki temu nasi Klienci mogą być pewni, że dostarczona zwyżka rozpocznie pracę bezproblemowo. W przypadku awarii reagujemy natychmiastowo – nasi specjaliści pojawią się na miejscu pracy maszyny, a jeśli naprawa nie będzie tam możliwa, dostarczymy Ci zastępczy podest.

Jeśli oprócz wynajmu, interesuje Cię również szkolenie pracowników, katowicki oddział to certyfikowana jednostka UDT-CERT. Pracujący tam szkoleniowcy mają wieloletnie doświadczenie w branży, a kurs podzielony jest na dwie części: teoretyczną oraz praktyczną. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do tego, aby przekazać wiedzę w jasny, prosty sposób, dlatego też cieszymy się bardzo wysokim współczynnikiem zdawalności. Na szkolenia zapraszamy zarówno większe grupy pracowników, jak i pojedyncze osoby – z pewnością dopasujemy odpowiedni termin kursu, który będzie Ci odpowiadał! Jeśli cenisz sobie kompleksową obsługę, koniecznie dołącz do grona naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu!

podnośniki koszowe zabrze

Zapewniamy fachową pomoc podczas wyboru!

Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie oraz doskonale znają techniczne aspekty maszyn, z pewnością pomogą Ci wybrać odpowiednią maszynę. Czekamy na Twój telefon!

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik JLG X26J PLUS.

Wypełnij formularz +48 511 520 520