podnośniki koszowe racibórz

Podnośnik koszowy Racibórz

Do realizacji prac wysokościowych warto wybrać profesjonalny podnośnik koszowy. Racibórz wraz z okolicznymi miejscowościami jest w zasięgu śląskiego oddziału naszej wypożyczalni. Jako lider branży zapewniamy duży wybór podnośników koszowych elektrycznych i spalinowych, przystępne warunki umów krótkoterminowych i długoterminowych, usługi transportowe, serwis oraz szkolenia operatorów. Jeśli planujecie realizacje prac na wysokości bez przeszkód, zapraszamy do współpracy! Dostarczymy zwyżkę dostosowaną do wymagań każdej firmy na teren Raciborza!

Wypożycz podnośnik koszowy do Raciborza w AA Herkules

Jesteśmy polską wypożyczalnią podestów ruchomych z kilkunastoletnim doświadczeniem i główną bazą na Śląsku! Dostarczając naszym Klientom nowoczesne podnośniki przeznaczone do prac na wysokości, dbamy o miłą i rzetelną obsługę najmu.  Specjalizujemy się zarówno w usługach najmu krótkoterminowego, jak i długoterminowego, dlatego w naszej wypożyczalni wynajmiesz maszyny zarówno kilka dni, tygodni, miesięcy, jak i lat. Nasza oferta charakteryzuje się dostępem do rozbudowanej gamy podnośników,  przejrzystymi warunkami oraz atrakcyjnymi bonusami dla stałych Klientów.

Nasza flota maszyn, liczy sobie obecnie kilkaset wolnobieżnych podnośników koszowych i wyróżnia się zróżnicowanymi parametrami technicznymi, dzięki czemu możemy sprostać różnym wymaganiom. Fachowcy z działu najmu chętnie doradzą, jaki sprzęt nada się do realizacji konkretnych projektów, i zadbają o opiekę tak, aby cały najem mógł odbywać się bez przeszkód.

Dysponujemy pojazdami do transportu podnośników bezpośrednio do naszych Klientów, dlatego jeśli planujesz prace wysokościowe w Raciborzu, po prostu skontaktuj się z nami, a dowieziemy wybrane urządzenia w wyznaczonym czasie na adres.

W naszej flocie znajdują się wyłącznie profesjonalne podnośniki koszowe od renomowanych producentów, w tym Genie, Haulotte, JLG, NiftyLift. Są one poddawane regularnym przeglądom i pracom konserwacyjnym, by były zawsze gotowe do pracy. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że nawet regularnie kontrolowany sprzęt może ulec awarii. Właśnie dlatego gwarantujemy usługi mobilnego serwisu, który w Raciborzu może być w ciągu kilku godzin.

Raciborskie firmy zachęcamy także do skorzystania z naszych usług szkoleniowych w Katowicach. Szkolimy operatorów podnośników koszowych w celu uzyskania uprawnień UDT. Na tle firm stricte szkoleniowych nasze kursy wyróżnia zdawalność na bardzo wysokim poziomie!

podnośnik racibórz

Potrzebujesz podnośnika w Raciborzu?

Zaufaj naszej wypożyczalni — zadzwoń i skorzystaj z usług, jak tysiące innych firm od 2008 roku!

Jesteśmy do dyspozycji!

    Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

    nowe podnośniki koszowe na wynajem

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.

    Wypełnij formularz +48 511 520 520