kurs ładowarki teleskopowe

Kurs na ładowarki teleskopowe

Firma AA Herkules oferuje nie tylko usługi wynajmu ładowarek i podnośników — jesteśmy również certyfikowanym ośrodkiem szkoleniowym UDT-CERT, co potwierdza nasze wysokie kwalifikacje w zakresie kursów na ładowarki teleskopowe (dawniej kategoria I WJO). Przeprowadzane w Katowicach szkolenia kończą się egzaminem teoretycznym oraz praktycznym, w efekcie czego kursanci zdobywają odpowiednie zaświadczenie kwalifikacyjne. Cena szkolenia na ładowarki już od 1105 zł za osobę wraz z opłatą za egzamin państwowy wg aktualnej stawki Dozoru Technicznego.

Zapytaj o terminy

Na jakie części dzielimy szkolenie na ładowarki teleskopowe?

Kurs na ładowarki teleskopowe zapewnia uzyskanie kwalifikacji do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem. Nasza kadra wykładowców to osoby, które same pracują z tego typu urządzeniami, dzięki czemu masz gwarancję, że czeka Cię profesjonalne przeszkolenie teoretyczne i praktyczne. Potwierdza to wysoka zdawalność kursantów — istotnym aspektem jest dla nas sposób przekazywania wiedzy, dlatego szkoleniowcy dzielą się informacjami w bardzo prostym, zrozumiałym stylu. Agenda szkolenia jest też bardzo dobrze dopasowana do wymagań UDT, dzięki czemu masz pewność, że poznasz najbardziej istotne zagadnienia, które z pewnością przydadzą się również po kursie, a nie tylko do jego zaliczenia.

Dla wielu osób biorących udział w kursie na ładowarki teleskopowe bardzo ważna będzie również część praktyczna, pozwala ona zdobyć odpowiednie umiejętności przed egzaminem z komisją instytucji dozoru technicznego. Szkolenie odbywa się na ładowarkach dostępnych na miejscu, które później są używane podczas samego egzaminu. W efekcie praktyka to nie jedynie konieczny obowiązek, ale ważny punkt kursu, który pozwala uczestnikom zweryfikować uzyskaną wcześniej wiedzę i jak najlepiej przygotować się do zaliczenia kwalifikacji.

kurs na ładowarki teleskopowe

Czekamy na Twoje zgłoszenie na kurs na ładowarki teleskopowe!

Zdobądź uprawnienia i zdaj egzamin, odbywając kurs. Ładowarki teleskopowe z naszej floty i wykładowcy czekają — zapraszamy do rezerwacji terminów!

Poznaj inne zalety wyboru naszego kursu na ładowarki teleskopowe!

Wysyłając zgłoszenie na kurs na ładowarki teleskopowe, każdy uczestnik, oprócz formularza oraz skanu badań wysokościowych, załącza również pełnomocnictwo dla naszej firmy. Dzięki temu kursanci nie muszą martwić się złożeniem wniosku o sprawdzenie kwalifikacji do UDT lub TDT, zapoznanie się ze szczegółową tematyką egzaminu, odebranie zaświadczenia kwalifikacyjnego oraz uiszczenie opłaty za egzamin. Wszystkie te kwestie pozostają po naszej stronie — osoby biorące udział w szkoleniu mogą się więc skupić na nauce w przyjaznej atmosferze. Dokumenty, potwierdzające zdobycie odpowiednich uprawnień ważne są przez 5 lat, jednak przed upływem tego okresu możesz złożyć wniosek o przedłużenie zaświadczenia w urzędzie, który wcześniej wydał kartę.

Termin egzaminu ustalamy możliwie najbliżej daty kursu na ładowarki teleskopowe. Szkolenia i egzaminy odbywają się w tym samym miejscu i na tych samych maszynach, co podczas szkolenia. Dzięki temu nie trzeba martwić o stres w trakcie części praktycznej egzaminu prowadzonego przez inspektora. Przed kursem otrzymasz także materiały, które z pewnością ułatwią naukę. W cenie zapewniamy ciepły posiłek — w czasie szkolenia dostarczony zostanie on przez catering, a napoje oraz poczęstunek dostępne będą przez cały czas trwania kursu. Oferta szkoleniowa dostępna jest dla osób prywatnych oraz firm – zapraszamy do kontaktu!

kurs na ładowarki teleskopowe w aa herkules

Masz pytanie dotyczycące szkoleń na ładowarki?

Skorzystaj z formularza, kliknij e-mail lub zadzwoń, aby uzyskać informacje i dokonać zapisu.

    Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

    nowe podnośniki koszowe na wynajem

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.

    Wypełnij formularz +48 511 520 520