Kurs na ładowarki teleskopowe

Firma AA Herkules oferuje nie tylko usługi z zakresu wynajmu – jesteśmy również certyfikowanym ośrodkiem szkoleniowym UDT-CERT, co potwierdza nasze wysokie kwalifikacje w zakresie kursów na ładowarki teleskopowe (dawniej kategoria I WJO). Przeprowadzane w Katowicach szkolenia kończą się egzaminem teoretycznym oraz praktycznym, w efekcie czego kursanci zdobywają odpowiednie zaświadczenie kwalifikacyjne. Cena szkolenia na ładowarka już od 950zł za osobę + opłata za egzamin państwowy wg aktualnej stawki Dozoru Technicznego.
 
Zapytaj o terminy

Na jakie części dzielimy szkolenie na ładowarki teleskopowe?

Kurs na ładowarki teleskopowe zapewnia uzyskanie kwalifikacji do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem. Nasza kadra wykładowców to osoby, które same pracują z tego typu urządzeniami, dzięki czemu masz gwarancję, że czeka Cię profesjonalne przeszkolenie teoretyczne i praktyczne. Potwierdza to wysoka zdawalność kursantów – istotnym aspektem jest dla nas sposób przekazywania wiedzy, dlatego szkoleniowcy dzielą się informacjami w bardzo prostym, zrozumiałym stylu. Agenda szkolenia jest też bardzo dobrze dopasowana do wymagań UDT, dzięki czemu masz pewność, że poznasz najbardziej istotne zagadnienia, które z pewnością przydadzą się również po kursie, a nie tylko do jego zaliczenia.

Dla wielu osób biorących udział w kursie na ładowarki teleskopowe bardzo ważna będzie również część praktyczna, pozwala ona bowiem odpowiednie umiejętności przed egzaminem z komisją instytucji dozoru technicznego. Szkolenie to odbywa się na ładowarkach dostępnych na miejscu, które później są używane podczas testu. W efekcie nie jest to jedynie konieczny obowiązek, ale ważny punkt kursu, który pozwala uczestnikom zweryfikować uzyskaną wcześniej wiedzę i jak najlepiej przygotować się do uzyskania kwalifikacji.

Czekamy na Twoje zgłoszenie na kurs na ładowarki teleskopowe!

Zdobądź wymagane uprawnienia bez stresu – pomoże Ci w tym profesjonalna kadra szkoleniowa. Zapraszamy do rezerwacji terminów!

Poznaj inne zalety wyboru naszego kursu na ładowarki teleskopowe!

Wysyłając zgłoszenie na kurs na ładowarki teleskopowe, każdy uczestnik, oprócz formularza oraz skanu badań wysokościowych, załącza również pełnomocnictwo dla naszej firmy. Dzięki temu kursanci nie muszą martwić się o złożenie wniosku o sprawdzenie kwalifikacji do UDT lub TDT, zapoznanie się ze szczegółową tematyką egzaminu, odebranie zaświadczenia kwalifikacyjnego oraz uiszczenie opłaty za egzamin. Wszystkie te kwestie pozostają po naszej stronie – osoby biorące udział w szkoleniu mogą się więc skupić na nauce w przyjaznej atmosferze. Dokumenty, potwierdzające zdobycie odpowiednich uprawnień ważne są przez 5 lat, jednak przed upływem tego okresu możesz złożyć wniosek o przedłużenie zaświadczenia w urzędzie, który wcześniej wydał kartę.

Egzamin odbywa się w dniu kursu na ładowarki teleskopowe, w tym samym miejscu i na tych samych maszynach, co podczas szkolenia. Dzięki temu nie musisz się martwić o dojazd, jest to także duża oszczędność czasu i mniejszy stres w trakcie części praktycznej egzaminu, prowadzonego przez komisję. Dodatkowo otrzymasz także materiały, które z pewnością ułatwią naukę. Zapewniamy również ciepły posiłek – w czasie szkolenia dostarczony zostanie catering, a napoje oraz poczęstunek dostępne będą w każdej chwili trwania kursu. Dołącz do grona zadowolonych Klientów AA Herkules. Oferta szkoleniowa dostępna jest dla osób prywatnych oraz firm – zapraszamy do kontaktu!

Pobierz dokumenty

Masz pytanie dotyczycące szkoleń na ładowarki?

Skorzystaj z formularza, kliknij e-mail lub zadzwoń, aby uzyskać informacje i dokonać zapisu.

    Sprawdź nowe modele maszyn! JLG Toucan 12E Plus oraz Haulotte HA16 RTJ PRO już we flocie AA HERKULES!

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.