Serwis podnośników

Serwis podnośników koszowych w AA Herkules to gwarancja sprawnej i fachowej usługi! Każdy z naszych oddziałów ma flotę w pełni wyposażonych aut serwisowych, a także zatrudnia wykwalifikowaną kadrę mechaników z uprawnieniami Urzędu Dozoru Technicznego. Co ważne, serwis i przeglądy konserwacyjne oferujemy zarówno Klientom wynajmującym zwyżki, jak i w ramach usług zewnętrznych. Zapraszamy do kontaktu!

Szybka naprawa podnośników koszowych przez serwis AA Herkules!

Serwis podnośników koszowych w AA Herkules rozpoczyna się jeszcze w naszych oddziałach — wszystkie zwyżki, dostępne we flocie, są bowiem regularnie sprawdzane. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę mechaników, którzy mają uprawnienia konserwatorów podestów ruchomych przejezdnych i wózków specjalizowanych ze zmiennym udźwigiem. Dzięki temu mamy pewność, że oferowany przez nas sprzęt nie spowoduje żadnego przestoju w pracy, co jest bardzo istotne z punktu każdego Klienta, korzystającego z usługi wynajmu. Aby zapewnić usługi na najwyższym poziomie, współpracujemy też z Urzędem Dozoru Technicznego oraz producentami podnośników koszowych. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, otrzymasz pełen zestaw dokumentacji: aktualne badania okresowe oraz wyniki przeglądów konserwacyjnych.

Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są również dla Klientów zewnętrznych, poszukujących profesjonalnej oraz fachowej obsługi. Zarówno firmy wynajmujące od nas zwyżki, jak i osoby prywatne, po zgłoszeniu awarii otrzymają pomoc jak najszybciej — jeszcze tego samego lub następnego dnia (wpływ na to ma oczywiście godzina zgłoszenia).

Dbamy o serwis podnośników koszowych!

Współpracując z AA Herkules nie martwisz się o przestoje – jeśli nie naprawimy zwyżki na miejscu, przywieziemy sprzęt zastępczy!

Jak przebiega serwis oraz konserwacja maszyn w AA Herkules?

Aby skorzystać z naszej usługi serwisu podnośników koszowych, wystarczy zgłosić potrzebę interwencji przez telefon. Zapewniamy głównie serwis podnośników, które znamy tj. Genie, JLG, Haulotte, Nifty Lift. Podczas rozmowy eksperci będą mogli postawić wstępną diagnozę, a następnie wyślemy do Państwa mechaników. Dzięki temu, że firma AA Herkules ma własną flotę specjalnie przystosowanych aut serwisowych, na miejscu pracy zwyżki będą oni mieli pełne zaplecze, co znacznie usprawni przebieg naprawy lub konserwacji. Co równie ważne, każdy z naszych oddziałów ma również doskonale zaopatrzony magazyn z częściami, co skraca czas eliminacji usterek. Jeśli naprawa na miejscu pracy nie jest możliwa, transportujemy urządzenie do bazy sprzętowej, a Klienci otrzymują sprzęt zastępczy.

Zatrudniamy tylko mechaników, którzy mają uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego, wiedzę i doświadczenie w serwisowaniu podnośników koszowych. Dlatego też do ich obowiązków należy nie tylko naprawa, ale również dopilnowanie formalności. Wszystko to przekłada się na wysoki poziom świadczonych przez nas usług oraz zadowolenie Klientów. Wybierz profesjonalistów — wynajem w AA Herkules to najlepsza opcja na rynku!

serwis podnośników koszowych

Potrzebujesz serwisu lub części?

Prześlij zapytanie o części lub zgłoś awarie podnośnika za pomocą formularza, bądź danych kontaktowych poniżej.

    Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik JLG X26J PLUS.

    Wypełnij formularz +48 511 520 520