podnośniki koszowe zakopane

Podnośniki koszowe Zakopane

Małopolski oddział wypożyczalni AA Herkules zaprasza do zapoznania się z ofertą podnośników na wynajem! Dla naszych Klientów z Zakopanego i okolic przygotowaliśmy rozbudowaną paletę zwyżek najlepszych producentów – Niftylift, Genie, Haulotte, JCB, Teupen wraz z usługą transportową. W mieście Zakopane podnośnik koszowy dostarczymy pod wskazany adres w ciągu 24h od podpisania umowy.

Prowadź prace na wysokości w Zakopanem z podnośnikami AA Herkules!

Firmom i osobom indywidualnym planującym wynajem podnośnika koszowego Zakopane przedstawia różne oferty. Gdy chcesz mieć pewność, że wypożyczony sprzęt będzie sprawny, wydajny i pozwoli na bezpieczne realizowanie prac wysokościowych, wybierz AA Herkules!

Oprócz szerokiej gamy podnośników koszowych dla naszych Klientów przygotowaliśmy również rozbudowaną paletę usług:

  • Doradztwo – doradzamy w wyborze najlepszych podestów ruchomych do konkretnych zadań,
  • Transport – gdy wynajmiesz u nas podnośnik koszowy, Zakopane i okolice to obszar, na którym dowieziemy sprzęt pod wyznaczony adres,
  • Serwis – świadczymy usługi serwisu mobilnego w razie wystąpienia usterek, a także dostarczamy maszyny zastępcze, dlatego nasi Klienci nie muszą martwić się o przestoje w pracy.

Nasza wypożyczalnia podnośników koszowych została założona w 2008 roku i od tego czasu oferujemy Klientom wysokiej klasy sprzęt podnośnikowy, który przeznaczony jest do pracy w obiektach i poza nimi. Wynajmowane przez nas zwyżki i ładowarki teleskopowe idealnie nadają się na plac budowy, do prac serwisowych, montażowych i wykończeniowych, do robót porządkowych, z zielenią, a także do użytku w trakcie eventów. Oferujemy także maszyny, które sprawdzają się w ograniczonych przestrzeniach, mogą przejeżdżać przez drzwi i pracować zarówno na trudnym terenie, jak i na delikatnych posadzkach, na przykład w kościołach.

podnośnik koszowy zakopane

Potrzebujesz zwyżki w Zakopanem lub w okolicy?

Postaw na markowe, sprawne i wydajne podnośniki koszowe.  Zakopane zapraszamy do kontaktu!

Zakopane zapraszamy do kontaktu

Nasi specjaliści z działu wynajmu pomogą dobrać maszynę i przedstawią Ci ofertę!

    Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik JLG X26J PLUS.

    Wypełnij formularz +48 511 520 520