podnośniki koszowe

Podnośnik koszowy samojezdny

Pod względem konstrukcji wyróżnia się różne typy podestów przejezdnych. Firma AA Herkules posiada flotę liczącą kilkaset zwyżek, oferujemy więc szeroki wybór sprzętu, który sprawdzi się w różnych warunkach w tym modele potocznie nazywane „samojezdnymi”. Szukasz podnośnika koszowego samojezdnego? Sprawdź szczegóły naszej oferty – zapraszamy!

Czym są podnośniki koszowe samojezdne?

Konstrukcja zwyżek ma przede wszystkim wpływ na sposób ich użytkowania, warto też pamiętać o tym, że operatorzy muszą zdobyć uprawnień UDT do ich obsługi. Wyróżnia się podesty ruchome wolnobieżne, podesty ruchome przewoźne oraz podesty ruchome montowana na pojeździe. Podnośniki koszowe samojezdne należą do tego ostatniego typu – podwozie musi mieć własny napęd, najczęściej są to zwyżki teleskopowe, które mają bardzo wysoki wysięg. Używa się ich do napraw i konserwacji oświetlenia ulicznego, napraw linii energetycznych, przycinania drzew, montażu reklam, a także prac konserwacyjnych przy elewacji budynków.

Wynajem podnośnika koszowego samojezdnego to oferta, która zainteresuje wielu przedsiębiorców oraz instytucji. Jest to sprzęt używany w wielu branżach, ze względu na dużą wygodę oraz możliwość dojazdu w bardzo różne miejsca. Nasi specjaliści, mający bardzo dużą wiedzę techniczną, z pewnością doradzą Ci, czy jest to najlepsze rozwiązanie, a także dobiorą odpowiedni model zwyżki. Ważnym czynnikiem będzie tutaj maksymalny wysięg, który zapewni komfortową pracę na wysokościach. Wybierając usługi naszej firmy możesz być pewny wysokiej jakości sprzętu – jest on regularnie serwisowany, również przed wynajęciem. Zależy Ci na czasie? Skontaktuj się z nami – podnośnik otrzymasz już następnego dnia!

Zapytaj o wynajem z transportem na miejsce pracy!

Firma AA Herkules ma własną flotę autolawet, które zostały dostosowane do przewozu różnego rodzaju podnośników. Dowozimy sprzęt do 150 km od naszych oddziałów!

Zdobądź uprawnienia do obsługi podnośników koszowych samojezdnych w AA Herkules!

Każdy podnośnik koszowy samojezdny musi być obsługiwany przez operatora, który ma uprawnienia, wydane przez Urząd Dozoru Technicznego lub Transportowy Dozór Techniczny. AA Herkules to certyfikowana jednostka UDT-CERT – w naszym katowickim oddziale prowadzone są szkolenia na zwyżki, zakończone państwowym egzaminem przed komisją. Wydane uprawnienia są ważne na terenie całego kraju przez 5 lat, dokument można jednak przedłużyć o kolejne 5 lat, składając odpowiedni wniosek przed upłynięciem terminu ważności zaświadczenia kwalifikacyjnego.

Kursy na podnośniki koszowe samojezdne w naszym ośrodku podzielone są na dwie części: teoretyczną oraz praktyczną. Instruktorzy to osoby od wielu lat pracujące w branży, doskonale znające aktualne prawo oraz zwyżki. Dużą uwagę przywiązujemy do tego, aby przekazać wiedzę w jak najprostszy sposób. Dzięki temu możemy pochwalić się bardzo wysoką zdawalnością egzaminów wśród kursantów! Co ważne, egzamin odbywa się na podestach, na których wcześniej kursanci sprawdzali swoje umiejętności. Oferta dostępna jest zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, którzy chcieliby wysłać cały zespół szkolenie. Skontaktuj się z nami i prześlij odpowiednie dokumenty – my zajmiemy się resztą, a Ty zdobędziesz potrzebne kwalifikacje!

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik JLG X26J PLUS.

Wypełnij formularz +48 511 520 520