podnośniki lublin

Podnośniki koszowe Lublin

Na technologicznej mapie Polski nie można pominąć miasta leżącego we wschodniej Polsce – mowa oczywiście o Lublinie. Podnośniki koszowe, ze względu na rozwój bardzo różnych branż, sprawdzą się tam w wielu miejscach pracy. Oferta AA Herkules to kilkaset zwyżek o różnej specyfikacji technicznej. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, który model najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku!

Dowozimy podnośniki koszowe do Lublina i w jego okolice!

Decydując się na wynajem zwyżek, każdy Klient szuka jak najbardziej atrakcyjnej i kompleksowej oferty. AA Herkules działa na rynku od 2008 roku – w tym czasie pracowaliśmy z przedsiębiorcami z wielu różnych branż, doskonale więc rozumiemy odmienne wymagania dotyczące wynajmu podnośników koszowych. Lubelscy Klienci mogą więc na nas liczyć w tej kwestii. Co równie ważne, do każdego zapytania ofertowego podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje korzystne dla Ciebie ceny.

Oprócz wynajmu podnośników, świadczymy także usługi transportu, serwisowania, konserwacji zwyżek, sprzedaży oraz szkoleń (w siedzibie głównej w Katowicach). Dostawy realizowane są za pomocą naszych autolawet, które zostały specjalnie przystosowane do przewozu tego typu sprzętu. Miejsce oraz termin dostarczenia wyznacza Klient. W przypadku nagłej awarii nasi mechanicy z uprawnieniami UDT przyjadą do Ciebie w dniu zgłoszenia lub następnego dnia. Jeśli naprawa na miejscu będzie niemożliwa, otrzymasz od nas zastępczy sprzęt, aby nic nie zakłóciło terminowego zakończenia usług lub inwestycji. Jeśli interesuje Cię kwestia odkupu podnośnika koszowego, sprzedajemy zarówno nowe, jak i używane modele w bardzo dobrym stanie. Zainteresowała Cię oferta AA Herkules? Zapraszamy do kontaktu!

podnośniki koszowe lublin

Wynajmujemy podnośniki koszowe najlepszych marek na terenie Lublina!

W naszej flocie znajdziesz sprzęt cenionych producentów, takich jak Genie, Haulotte, JLG oraz NiftyLift. Poznaj ceny ich wynajmu – czekamy na Twój telefon!

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

nowe podnośniki koszowe na wynajem

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.

Wypełnij formularz +48 511 520 520