podnośniki otwock

Podnośniki koszowe Otwock

Poszukujesz atrakcyjnej oferty wynajmu podnośnika koszowego? Otwock to miasto, w którym obserwuje się dynamiczny rozwój handlu oraz budownictwa, nie może tam więc zabraknąć możliwości skorzystania z usług AA HERKULES! Gwarantujemy atrakcyjne ceny, kompleksowe usługi dodatkowe, a także możliwość odkupu zwyżki po wynajmie. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Dzięki naszej pomocy bez problemu wybierzesz odpowiedni model!

Marka AA HERKULES to jedna z najwiekszych w Polsce wypożyczalnia zwyżek, mająca oddziały, m.in. niedaleko Otwocka. Podnośniki koszowe w naszej ofercie to sprzęt cenionych na świecie producentów, takich jak Genie, Haulotte, JLG oraz NiftyLift. Dostępne są modele o różnej specyfikacji, również o odmiennym sposobie zasilania: elektrycznym oraz spalinowym. Dzięki temu bez problemu wynajmiesz urządzenia do pracy na zewnątrz (np. na trudnym terenie), a także wewnątrz budynków (galerie handlowe, hale, magazyny). Zapewniamy też transport do 150 km od stolicy, który odbywa się przy pomocy specjalnych autolawet. Dzięki temu dostawa jest w pełni bezpieczna, nasi pracownicy odpowiadają również za wypakowanie sprzętu na miejscu pracy.

Wszystkie oferowane przez nas podnośniki koszowe są stale serwisowane, dzięki czemu są gotowe do wynajęcia każdego dnia. Jeśli podczas użytkowania podestu zdarzy się nagła awaria, wystarczy zgłosić to naszej firmie – jeszcze tego samego lub następnego dnia wyślemy do Ciebie zespół mechaników z uprawnieniami UDT. Jeśli naprawa nie będzie możliwa, ze względu na konieczność wymiany części, urządzenie zostanie zabrane do bazy, a my dostarczymy zastępczy podnośnik. Zależy Ci na indywidualnym podejściu do Klienta? Zgłoś się do nas – weźmiemy pod uwagę zarówno Twój budżet, jak i inne wymagania!

podnośniki koszowe otwock

Zapytaj o wynajem podnośnika do Otwocka!

Po zakończonym wynajmie podestu możesz odkupić zwyżkę w bardzo atrakcyjnej cenie – tak samo jak zupełnie nowy model. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o możliwościach!

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

nowe podnośniki koszowe na wynajem

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.

Wypełnij formularz +48 511 520 520