Podnośniki nożycowe spalinowe

Spalinowe podnośniki nożycowe zapewniają wysoką skuteczność podczas prac, nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych. Ich ogromna mobilność usprawni roboty budowlane, konstrukcyjne, instalatorskie nawet w przypadku bardzo nierównego, nieutwardzonego terenu. Jeśli ta specyfikacja spełnia Twoje potrzeby, zapoznaj się z naszą ofertą — specjaliści AA Herkules pomogą Ci wybrać najlepszy model z naszej floty, liczącej kilkaset różnych modeli!

Spalinowe podnośniki nożycowe dostępne w naszej ofercie!

Od początku działania naszej firmy wybieramy podnośniki nożycowe spalinowe od cenionych na całym świecie producentów. Dzięki temu mamy pewność, że jakość oferowanych przez nas urządzeń jest bardzo wysoka, a stały serwis oraz konserwacje, przeprowadzane przez mechaników z uprawnieniami UDT sprawiają, że maszyny są gotowe do pracy w każdym momencie. Wśród dostępnych modeli warto wymienić m.in. zwyżki Genie o maksymalnej wysokości roboczej 12 m i udźwigu 1134 kg oraz urządzenie tej samej marki o innych parametrach: wysokości 15,11 m i obciążeniu 680 kg. Sprzęt producenta Haulotte również należy do chętnie wybieranych – w tym przypadku podnośniki osiągają wysokość 12 m, z możliwością udźwigu 450 lub 700 kg.

Wysoką skuteczność podnośników nożycowych spalinowych zapewnia silnik Diesla, napęd na cztery koła (z blokadą mechanizmów), podpory stabilizujące oraz terenowe ogumienie. Taki zestaw zdecydowanie robi wrażenie – i trzeba przyznać, że nie bez powodu! Wśród innych udogodnień można wymienić opcję wysuwanych pomostów, możliwość jazdy na pełnej wysokości (Genie) oraz pozwolenie na pracę przy wietrze o prędkości do 12,5 m/s. Klienci, zgłaszający się do nas z zapytaniem o usługę wynajmu mogą liczyć na wiedzę techniczną obsługi. U nas znajdziesz sprzęt dopasowany do Twoich wymagań!

Usługa wynajmu spalinowych podestów nożycowych obejmuje też transport i serwis!

Zależy nam na tym, aby oferować Klientom najbardziej kompleksowe usługi w Polsce. Dlatego też zadbaliśmy o flotę autolawet oraz aut serwisowych. Nasi specjaliści są zawsze do Twojej dyspozycji!

W AA Herkules zdobędziesz też uprawnienia na podnośnik nożycowy spalinowy!

Kursy na podnośniki nożycowe spalinowe prowadzone są w naszym oddziale głównym, w Katowicach. AA Herkules to certyfikowany ośrodek szkoleniowy UDT-CERT, oferujący szkolenia dla operatorów podestów ruchomych przejezdnych (dawniej kategoria IP) oraz operatorów ładowarek teleskopowych (dawniej kategoria I WJO). Dlaczego warto skorzystać z oferty kursów? Praca na stanowisku operatora jest obecnie bardzo popularna – zapotrzebowanie na specjalistów z uprawnieniami Urzędu Dozoru Technicznego rośnie wraz z rozwojem branż takich jak logistyka czy budownictwo.

Nasi prowadzący to osoby z dużym doświadczeniem zawodowym, którzy od lat przygotowują kursantów do testów. Przeprowadzamy zarówno szkolenia praktyczne, jak i teoretyczne, a egzaminy odbywają się na zwyżkach, które wykorzystywane są podczas wcześniejszej nauki. Z oferty skorzystało już wielu przedsiębiorców (wybierają oni kursy dla całego zespołu), ale również osoby, którym zależy na zdobyciu cenionych na rynku pracy kwalifikacji. Decydując się na wynajem podnośników nożycowych spalinowych koniecznie zapytaj o możliwość przeszkolenia pracowników – zapraszamy!

Flota podnośników

Dysponujemy szeroką gamą podnośników. Typ podnośnika można dopasować do każdego miejsca i specyfiki prac na wysokości.

Atrakcyjne ceny

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy – z możliwością negocjacji cen najmu i wykupu sprzętu po zakończeniu umowy.

Serwis

Kompleksowy serwis i naprawy w razie awarii – maszyny serwisujemy stale, a w razie pojawienia się usterek błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia.

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

nowe podnośniki koszowe na wynajem

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.

Wypełnij formularz +48 511 520 520