podnośniki ruda śląska

Podnośniki koszowe Ruda Śląska

Zależy Ci na tym, aby szybko i bez problemów wynająć podnośniki koszowe? Ruda Śląska to jedno z miast, które obsługujemy! AA Herkules to firma oferująca kompleksową obsługę w zakresie wynajmu, transportu, szkoleń oraz serwisowania zwyżek. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci wybrać odpowiedni model lub modele maszyn – dostarczymy je na miejsce pracy już następnego dnia!

Wynajmujemy podnośniki koszowe na terenie Rudy Śląskiej oraz okolic

W przypadku prac prowadzonych na placach budowy, a także w halach i na magazynach, niezastąpionym narzędziem, ułatwiającym wykonywanie obowiązków, będą podnośniki koszowe. Ruda Śląska, jako jedno z miast należących do Katowickiej Strefy Ekonomicznej, stale się rozwija, nic więc dziwnego, że coraz więcej przedsiębiorców poszukuje wygodnych opcji wynajmu zwyżek. AA Herkules działa na rynku od kilkunastu lat, doskonale więc rozumiemy potrzeby oraz wymagania Klientów z różnych branż. Nasza flota podestów liczy wiele różnych modeli, pochodzących wyłącznie od cenionych na całym świecie producentów, takich jak Genie, Haulotte, JLG, NiftyLift.

Kompleksowa obsługa obejmuje nie tylko wynajem, ale również transport, serwisowanie i szkolenia. Katowicki oddział AA Herkules to certyfikowany ośrodek UDT-CERT – przeprowadzane tam kursy zakończone są egzaminem przed państwową komisją, możliwe jest uzyskanie uprawnień do obsługi podnośników koszowych oraz ładowarek teleskopowych. Przeprowadzane w naszej siedzibie szkolenia podzielone są na dwie części: teoretyczną oraz praktyczną. Wyróżniamy się wysoką zdawalnością – nasi instruktorzy sami mają uprawnienia UDT i skupiają się na tym, aby przekazać wiedzę w prosty, jasny sposób. Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców, zainteresowanych usługami AA Herkules!

podnośniki koszowe ruda śląska

Wynajem podnośników koszowych w atrakcyjnych cenach!

Dbamy o stan naszych maszyn zarówno przed ich wynajmem, jak i w czasie nagłych awarii. Jeśli nie będziemy mogli naprawić sprzętu na miejscu jego pracy, zapewnimy Ci zastępczy sprzęt!

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

nowe podnośniki koszowe na wynajem

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.

Wypełnij formularz +48 511 520 520