podnośniki rybnik

Podnośnik koszowy Rybnik

Od lat dostarczamy podnośniki koszowe rybnickim firmom — marka AA Herkules działa w branży od 2008 roku! Doskonale rozumiemy potrzeby zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw, a każdego Klienta traktujemy indywidualnie, oferując bardzo atrakcyjne ceny wynajmu. Dowiedz się więcej o warunkach usług i przekonaj się, że warto skorzystać z naszej oferty!

Transportujemy podnośniki koszowe do Rybnika i w jego okolice!

Śląskie miasta słyną ze swojego górniczego charakteru — nie inaczej jest w Rybniku. Podnośnik koszowy to maszyna, dla której zastosowanie można jednak znaleźć w naprawdę różnych branżach. Co ważne, flota AA Herkules liczy kilkaset zwyżek: nożycowych, teleskopowo przegubowych, masztowych oraz na gąsienicach. Poszczególne modele dostępne są również zarówno w wersji z zasilaniem elektrycznym, jak i spalinowym. Dzięki temu pewność, że spełnimy wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dostarczając im wysokiej jakości podesty od cenionych producentów.

Jakie są inne korzyści z wyboru AA Herkules?

Oprócz usługi wynajmu oferujemy także inne kompleksowe świadczenia — transportujemy podnośnik koszowy na miejsce pracy, serwisujemy urządzenia w przypadku awarii, dostarczamy zastępcze zwyżki, a także oferujemy możliwość kupna nowych lub używanych maszyn. W naszym śląskim oddziale możliwy jest udział w szkoleniach, które pozwalają uzyskać uprawnienia UDT lub TDT do obsługi podnośników koszowych. Kurs podzielony jest na część teoretyczną oraz praktyczną, następnie zaś odbywa się egzamin państwowy przed komisją. Wyróżniamy się wysoką zdawalnością — zatrudnieni w AA Herkules instruktorzy dużą uwagę przywiązują do tego, aby przekazać posiadaną wiedzę w jak najprostszy i jasny sposób.

Zainteresowane naszą ofertą osoby zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania!

podnośniki koszowy rybnik

Dostarczymy podnośnik koszowy na teren Rybnika już następnego dnia!

Zapewniamy minimum formalności oraz szybkie dostawy sprzętu. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się o zastój w pracy!

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

nowe podnośniki koszowe na wynajem

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.

Wypełnij formularz +48 511 520 520