podnośniki bielsko biała

Podnośniki koszowe Bielsko-Biała

Minimum formalności oraz szybka dostawa podnośników koszowych? Bielsko-Biała to jedno z miast, które obsługuje AA Herkules, działająca od 2008 roku wypożyczalnia zwyżek! Współpracujemy z Klientami z wielu różnych branż, zapewniając kompleksowe usługi, począwszy od transportu aż po serwisowanie urządzeń. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, dlaczego tak wiele firm decyduje się na współpracę z nami!

Wynajem, serwisowanie zwyżek oraz transport do Bielska-Białej!

Aby oferować naszym Klientom najlepszej jakości sprzęt, współpracujemy tylko z markami cenionymi na całym świecie – są to m.in. Genie, Haulotte, JLG oraz NiftyLift. To właśnie dzięki temu, a także stałemu serwisowaniu i konserwacji, jesteśmy w stanie tak szybko dostarczać zamówione podnośniki koszowe. Bielsko-Biała to jedno z najlepiej rozwiniętych gospodarczo miast Polski, a ilość ciekawych inwestycji oraz nowych hal i magazynów z roku na rok rośnie. Oferowane przez nas zwyżki z pewnością będą istotnym udogodnieniem podczas prac na wysokościach w wielu branżach. Dostępne są podesty nożycowe, teleskopowo przegubowe, masztowe i na gąsienicach, o różnym napędzie, a nasi specjaliści pomogą Ci wybrać najlepszy model do danej pracy.

Flota AA Herkules liczy kilkaset podnośników koszowych, które są pod stałą kontrolą mechaników z uprawnieniami UDT. Klienci decydujący się na wynajem mogą zamówić również usługę transportu (do 150 km od naszych oddziałów), a w przypadku nagłej awarii serwisujemy urządzenie tego samego lub następnego dnia. Po wynajmie możliwy jest także wykup używanego sprzętu w atrakcyjnej cenie. Skontaktuj się z naszym zespołem i opowiedz o Twoich wymaganiach oraz potrzebach w kwestii wynajmu. Z pewnością uzyskasz atrakcyjną cenowo ofertę – zapraszamy!

podnośniki koszowe bielsko biała

Zapytaj o wynajem podnośników koszowych w Bielsku-Białej - sprzęt dostarczymy następnego dnia!

W przypadku pracy nie ma na co czekać – najlepiej, żeby ruszyła ona jak najszybciej, a trakcie nie zdarzały się awarie. Na szczęście możesz liczyć na AA Herkules i naszą kompleksową ofertę!

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

nowe podnośniki koszowe na wynajem

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.

Wypełnij formularz +48 511 520 520