podnośniki łódź

Podnośniki koszowe Łódź

Wynajem podnośników koszowych w Łodzi może być bardzo prosty – skorzystaj z oferty AA Herkules! Działamy na rynku od ponad kilkunastu lat, a jeden z naszych oddziałów ulokowaliśmy właśnie mieście, które jest historyczną przemysłową kolebką Polski. Zapewniamy szeroki wybór zwyżek, ale też atrakcyjne ceny i przejrzyste warunki. Sprawdź, co zaoferujemy Tobie!

Łódzkich przedsiębiorców zapraszamy do wynajmu podnośników koszowych!

Nie masz pojęcia, jak wybrać odpowiedni podnośnik koszowy? Łódź to miasto, w którym obecnie najbardziej rozwijają się nowe technologie, infrastruktury, logistyka oraz produkcja sprzętu AGD. Dodatkowo w regionie działają też Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Łódzki Okręg Przemysłowy. Nasza flota zawiera liczy kilka typów zwyżek (kilkadziesiąt modeli i kilkaset sztuk) – nożycowych, teleskopowo przegubowych, masztowych oraz na gąsienicach, dodatkowo wyposażone w różny napęd. Specjaliści AA Herkules to osoby, które mają bardzo dużą wiedzę techniczną, bez problemu więc dobiorą dla Ciebie najlepszy model, który sprawdzi się w danym miejscu pracy. Co ważne, nasz sprzęt jest dostępny od ręki, dzięki czemu realizujemy zlecenia bardzo szybko.

Oprócz własnej floty zwyżek, mamy również autolawety oraz auta serwisowe. Wszystko to zapewnia Klientom AA Herkules kompleksowe usługi, począwszy od transportu, aż po serwisowanie oraz konserwację podnośników. Zwyżki dowozimy do 150 km od oddziału, dbając o ich bezpieczny przewóz, a kierowcy zawsze wyładowują sprzęt oraz upewniają się, że jest on sprawny. W przypadku nagłych awarii mechanicy z uprawnieniami UDT przyjadą jeszcze tego samego lub następnego dnia, a jeśli naprawa nie będzie możliwa, dowieziemy Ci zastępczy podnośnik. Skontaktuj się z nami i poznaj indywidualną wycenę – zapraszamy!

podnośniki koszowe łódź

Zainteresowany wynajmem podnośnika koszowego w Łodzi?

Nasze zwyżki są pod stałą opieką mechaników z uprawnieniami UDT, mają też wszystkie potrzebne dokumenty, potwierdzające sprawność!

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik JLG X26J PLUS.

Wypełnij formularz +48 511 520 520