podnośniki dąbrowa górnicza

Podnośniki koszowe Dąbrowa Górnicza

Kompleksowa oferta wynajmu podnośników koszowych w Dąbrowie Górniczej? Zapraszamy do AA Herkules! Już od kilkunastu lat obsługujemy firmy z różnych branż, dostarczając im wysokiej jakości sprzęt do pracy na wysokościach. Nasi specjaliści mają bardzo dużą wiedzę techniczną, z łatwością więc dopasują odpowiednie modele urządzeń do Twoich potrzeb oraz wymagań miejsca pracy. Zapraszamy do kontaktu!

Wynajmujemy, dowozimy i serwisujemy podnośniki koszowe w Dąbrowie Górniczej!

Nasz katowicki oddział znajduje się blisko Dąbrowy Górniczej, podnośniki koszowe możesz więc wynająć szybko i bez problemów. Zadbaliśmy o to, aby zapewnić Klientom minimum formalności podczas podpisywania umowy – dlatego też urządzenia dostarczane są już następnego dnia. Tak szybka obsługa możliwa jest dzięki temu, że nasza flota podestów liczy kilkaset różnych maszyn, a dodatkowo każdy oddział ma dostęp do własnych autolawet oraz samochodów serwisowych. Maszyny, które aktualnie nie pracują, są stale serwisowane – dzięki temu mamy pewność, że po dostarczeniu maszyny na miejsce pracy nie będziesz musiał martwić się małym przestojem. W przypadku awarii wystarczy jednak telefon. Po wstępnej konsultacji wyślemy mechaników z uprawnieniami UDT, aby mogli oni dokonać naprawy.

Przedsiębiorców oraz osoby prywatne zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty kursów. Oddział AA Herkules w Katowicach to certyfikowany ośrodek UDT-CERT, w którym zainteresowani mogą uzyskać kwalifikacje do obsługi podestów ruchomych wolnobieżnych oraz ładowarek teleskopowych. Po szkoleniu kursanci przystąpią do egzaminu przed komisją UDT lub TDT, a uzyskane dokumenty będą ważne przez 5 lat. Czekamy na Twój telefon – dowiedz się więcej o wynajmie i postaw na kompleksową ofertę AA Herkules!

podnośniki koszowe dąbrowa górnicza

Zapraszamy przedsiębiorców z Dąbrowy Górniczej!

Podnośniki koszowe o różnej specyfikacji są gotowe do pracy. Zapewniamy ekspresową obsługę, atrakcyjne ceny i możliwość wykupu zwyżki po wynajmie!

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

nowe podnośniki koszowe na wynajem

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.

Wypełnij formularz +48 511 520 520