Wynajem podnośników koszowych

Praca na wysokościach wymaga dedykowanych rozwiązań, dopasowanych do różnych warunków – począwszy od poziomu, na jakim będą odbywały się zlecone czynności, aż po takie kwestie jak pogoda, rzeźba terenu, a nawet przebywanie na zewnątrz terenu budowy lub wewnątrz hali. Dzięki naszej usłudze wynajmu podnośników koszowych z łatwością dopasujesz odpowiedni sprzęt do konkretnych potrzeb, zawsze możesz liczyć także na pomoc specjalistów AA Herkules.

Dostawa na adres

Wynajmowane podnośniki dostarczamy na wskazany adres do 150 km od 5 baz sprzętowych. Zapewniamy załadunki i rozładunki, a także przetransportowania.

Szybki serwis

Nasi klienci od lat cenią wynajem za szybką reakcję w razie ewentualnych usterek i dostawy maszyn zastępczych w razie dłuższej naprawy.

Najlepsze warunki

Zapewniamy konkurencyjne i przejrzyste warunki wynajmu, a także elastyczne ceny z opcją negocjacji i ustalenia z naszym zespołem wynajmowym.

Jedna usługa, wiele udogodnień - nasza oferta wynajmu podnośników koszowych!

Wynajem podnośników koszowych w AA Herkules to gwarancja dostępu do liczącej kilkaset sztuk floty różnego typu zwyżek. Nowoczesne urządzenia, wyposażone zostały w napęd spalinowy lub elektryczny. Pochodzą od najlepszych producentów, cenionych na całym świecie, takich jak JLG, Genie, Haulotte czy Nifty Lift i JCB. Dzięki selekcji mamy pewność, że w ofercie firmy Klienci znajdą sprzęt, który sprawdzi się w bardzo odmiennych warunkach pracy. Fachowa pomoc przy wyborze podnośników koszowych to kolejny ważny aspekt działalności AA Herkules. Kilkanaście lat doświadczenia na rynku sprawia, że nasi pracownicy mają ogromną wiedzę techniczną, bez problemu więc pomogą Ci wybrać odpowiednie podnośniki koszowe. Wynajem obejmuje również serwis i naprawy. Co ważne, serwisujemy maszyny na miejscu ich pracy, zawsze reagując w tym samym lub następnym dniu na zgłoszone awarie.

Oddziały firmy zlokalizowane są w Katowicach, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi oraz Krakowie, a więc w niewielkiej odległości od największych okręgów przemysłowych Polski. Pozwala nam to zapewnić transport urządzeń do 150 km w promieniu każdego z biur, każda z centrali ma także własny zespół serwisantów oraz magazyn z częściami. Wszystko to przekłada się na kompleksową obsługę wynajmu podestów ruchomych — dołącz do grona naszych Klientów i przekonaj się, jak możemy Ci pomóc!

podnośniki koszowe wynajem

Zapytaj o wynajem podnośników koszowych!

Gonią Cię terminy? Nasza flota jest do dyspozycji. Zapewniamy także minimum formalności przy umowach!

Wynajem podnośników koszowych - jaka jest cena usługi?

Dlaczego jeszcze warto rozważyć skorzystanie z naszej usługi wynajmu podnośników koszowych? Cennik zawsze ustalany jest indywidualnie, a każdy Klient ma także możliwość negocjacji cen. Pozwala nam to jeszcze lepiej dopasować ofertę do potrzeb firm z różnych sektorów rynku (zarówno małych oraz średnich, jak i większych przedsiębiorstw). Ważną informacją jest również fakt, że po zakończeniu najmu każdy z naszych partnerów ma możliwość wykupienia sprzętu. Zapraszamy też na szkolenia na zwyżki, które odbywają się w certyfikowanym ośrodku szkoleniowym UDT-CERT. Oferta ta realizowana jest w Katowicach, gdzie instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z podestami przekazują kursantom wiedzę teoretyczną i prezentują ją w praktyce.

Warto pamiętać, że cena wynajmu podnośników koszowych będzie się oczywiście różnić w zależności od wybranej opcji najmu. Może on bowiem być długoterminowy (od 12 miesięcy) oraz na doby. Pierwszy wariant cieszy się dużą popularnością wśród Klientów, zwłaszcza w branży budowlanej, gdzie korzystanie ze zwyżek przez dłuższe okresy to konieczność. Specjaliści AA Herkules z pewnością doradzą Ci, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najbardziej korzystne – dlatego zapraszamy do kontaktu!

podnośniki koszowe wynajem aa herkules

Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas lub zadzwoń i porozmawiaj ze specjalistami ds. wynajmu o możliwościach oraz dopasowaniu podnośnika do miejsca i rodzaju pracy. Postaw na wynajem podnośników koszowych!

    Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik JLG X26J PLUS.

    Wypełnij formularz +48 511 520 520