podnośniki śląskie

Podnośniki koszowe Śląsk

Żadnego z inwestorów i wykonawców inwestycji nie trzeba przekonywać, że na Śląsku podnośniki koszowe stanowią istotny element bazy sprzętowej w miejsca pracy. Górnośląski Okręg Przemysłowy to najmocniej uprzemysłowiony obszar w Polsce. Nic dziwnego, że to właśnie tutaj powstała wypożyczalnia zwyżek AA Herkules. Wspólnie ze śląskimi przedsiębiorcami działamy już od ponad dekady!

Usługi wynajmu podnośników koszowych w województwie śląskim!

Będąc na rynku przez tak długi czas, doskonale poznaliśmy potrzeby Klientów, działających w przeróżnych branżach. Dlatego też wynajem podnośników koszowych na Śląsku oraz w innych lokalizacjach opieramy na kompleksowej ofercie, która pozwala nie tylko wyposażyć miejsce pracy, ale też zapewnić pracownikom odpowiednią wiedzę oraz kwalifikacje. Katowicki oddział AA Herkules to certyfikowana jednostka UDT-CERT – odbywają się tam szkolenia, pozwalające zdobyć uprawnienia odpowiednich instytucji do obsługi podestów. Kurs podzielony jest na część teoretyczną oraz praktyczną, a zakończony jest egzaminem państwowym. Cieszymy się bardzo dużą zdawalnością – skupiamy się bowiem przede wszystkim na prostym i klarownym przekazywaniu potrzebnych informacji.

Flota naszego przedsiębiorstwa liczy kilkaset podnośników koszowych, dodatkowo mamy też własne autolawety do przewozu oraz auta serwisowe. Pomaga to w sprawnych, szybkich dowozach, a w przypadku nagłych awarii również jesteśmy w stanie szybko dojechać na miejsce. Jeśli zwyżka musi zostać zabrana do naszej bazy, dostarczymy Ci zastępcze urządzenie, abyś nie musiał obawiać się o nieplanowane przerwy w pracy. Dowiedz się, który model podestu będzie najlepszy dla wykonywanych przez Ciebie prac. Zapraszamy!

podnośniki koszowe wynajem śląsk

Chcesz kupić lub wynająć podnośnik koszowy na Śląsku?

W obu przypadkach oferujemy sprzęt najlepszych na rynku producentów – zadzwoń i sprawdź ceny!

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

nowe podnośniki koszowe na wynajem

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.