podnośniki bytom

Podnośniki koszowe Bytom

Prace budowlane, prace wykończeniowe, praca na hali lub magazynie – w każdym z tych miejsc będziesz potrzebował podnośników koszowych! Bytomskich przedsiębiorców zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą AA Herkules. Działamy na rynku od 2008 roku, obsługując firmy z całego Śląska. Dowiedz się więcej o wynajmie zwyżek – zapraszamy do kontaktu!

Sprawdzone podnośniki koszowe dostarczamy na teren Bytomia i okolic!

Firma AA Herkules to przede wszystkim doświadczeni pracownicy oraz najlepsze na rynku podnośniki koszowe. Bytom, ze względu na ciągle rozwijające się inwestycje, z pewnością jest miastem, w którym nasza oferta spotka się z dużym zainteresowaniem. Zapewniamy zarówno usługę wynajmu, jak i transport oraz serwisowanie. Mamy kilkaset zwyżek cenionych producentów, takich jak Genie, Haulotte, JLG, NiftyLift, wszystkie dostępne od ręki. Jeśli nie wiesz, która maszyna najlepiej sprawdzi się w danych warunkach pracy, specjaliści AA Herkules pomogą Ci wybrać odpowiedni sprzęt. Co ważne, zapewniamy minimum formalności, dzięki czemu podnośniki koszowe mogą być we wskazanym przez Klienta miejscu już następnego dnia.

Oddział w Katowicach to również certyfikowana jednostka UDT-CERT. W zależności od potrzeb możesz wysłać na szkolenie całą grupę pracowników lub pojedyncze osoby (zapisy są prowadzone także dla osób prywatnych). Załatwimy wszystkie formalności, związane z wydaniem uprawnień, a więc złożymy odpowiednie dokumenty do UDT lub TDT. Kurs podzielony jest na część teoretyczną i praktyczną, a egzamin odbywa się na tych samych podestach, na których przeprowadzono szkolenie. Zadzwoń do nas i otrzymaj indywidualną wycenę wynajmu lub innej usługi – gwarantujemy, że z pewnością będziesz zadowolony z oferty AA Herkules!

podnośniki koszowe bytom

Zapytaj o wycenę wynajmu podnośnika koszowego do Bytomia!

Masz małą firmę, a może duże przedsiębiorstwo? Niezależnie od tego, dla każdego z naszych Klientów zawsze przygotowujemy atrakcyjną ofertę, dostosowaną do Twojego budżetu

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

nowe podnośniki koszowe na wynajem

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.

Wypełnij formularz +48 511 520 520