Sprzedaż podnośników koszowych

Podnośniki koszowe na sprzedaż w ofercie AA Herkules to zarówno fabrycznie nowe, jak i używane, w stu procentach sprawne modele. Przed odbiorem każde z urządzeń przechodzi szereg wymaganych badań, a także pełen serwis (w przypadku sprzętu po wynajmie), aby Klienci nie byli narażeni na niespodziewane awarie, które mogłyby opóźnić pracę. Jesteśmy sprawdzonym partnerem, obsługującym Klientów prywatnych i większe przedsiębiorstwa, a również zamówienia publiczne – poznaj naszą ofertę!

Oferta sprzedaży nowych podnośników koszowych w AA Herkules!

Jako marka działająca na rynku od kilkunastu lat, zatrudniająca wykwalifikowanych specjalistów z uprawnieniami Urzędu Dozoru Technicznego, mamy ogromne doświadczenie oraz wiedzę, dotyczącą działania podnośników koszowych. Na sprzedaż wystawiamy tylko modele od cenionych producentów, takich jak Genie, JLG, Niftylift czy Haulotte, a ze względu na to, że od lat współpracujemy z renomowanymi markami, jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne warunki cenowe naszym Klientom. Wybrany model lub modele są oczywiście w pełni dopasowane do indywidualnych wymagań – pod uwagę bierzemy m.in. wysokość, nośność oraz miejsce pracy maszyny.

Ważną informacją jest również to, że sprzedajemy tylko maszyny z aktualnego rocznika. Po sprzedaży podnośników koszowych zapewniamy pełną obsługę, wszystkie formalności są bowiem po naszej stronie. Składamy odpowiedni wniosek do UDT, aby przeprowadzić wymagane badania, a także rejestrujemy zwyżki. Co ważne, świadczenia te nie są dodatkowo płatne! Odbiór sprzętu możliwy jest w Katowicach, Klienci mogą też skorzystać z naszej usługi transportu, który odbywa się przy pomocy naszej specjalnie przystosowanej do przewozu podnośników floty. Decydując się na zakup w AA Herkules masz więc gwarancję kompleksowego serwisu, począwszy od fachowego doradztwa, aż po naprawy i konserwację.

Zakup podnośników koszowych przez naszą firmę to właściwy wybór!

Kup podnośnik koszowy dopasowany do potrzeb Twojej firmy – skorzystaj z usług profesjonalnej kadry!

Używane podnośniki koszowe na sprzedaż z naszej wypożyczalni!

Używane podnośniki koszowe na sprzedaż z wypożyczalni AA Herkules to maszyny w bardzo dobrym stanie technicznym. Dzięki temu, że stale serwisujemy zwyżki, a także dbamy o utrzymanie i bezawaryjną pracę, Klienci nie muszą obawiać się o zakup niewartościowego sprzętu. Nasze podesty są stale dostępne na wynajem, zależy nam więc na tym, aby w każdym momencie mogły trafić do Klienta, a bezawaryjne działanie to warunek braku przestojów w pracy. Każde urządzenie ma aktualną decyzję o dopuszczeniu do eksploatacji, zanim podnośnik trafi do Twojej firmy wykonamy dodatkowo przedsprzedażowy serwis konserwacyjny (w cenie zakupu!).

Prowadząc usługę sprzedaży podnośników koszowych, nie zapominamy także o dostarczeniu pełnej dokumentacji, w skład której wchodzą dziennik konserwacji, książka serwisowa oraz instrukcja obsługi. Po zakupie każdy z Klientów może skorzystać z naszego serwisu maszyn na preferencyjnych warunkach – zatrudniamy kadrę doświadczonych mechaników, mających uprawnienia UDT, zadbaliśmy również o odpowiednie wyposażenie floty serwisowej. Jeśli zależy Ci na zakupie w pełni sprawnej zwyżki w cenie niższej niż nowy model, zdecydowanie jest to oferta dla Twojej firmy. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży!

Zapytaj o zakup podnośnika koszowego!

Skorzystaj z formularza aby przesłać informacje dotyczące wymagań lub zadzwoń do nas wybierając numer do działu sprzedaży!

    Sprawdź nowe modele maszyn! JLG Toucan 12E Plus oraz Haulotte HA16 RTJ PRO już we flocie AA HERKULES!

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.