Sprzedaż podnośników koszowych

Podnośniki koszowe na sprzedaż w ofercie AA Herkules to zarówno fabrycznie nowe, jak i używane, w stu procentach sprawne modele. Przed odbiorem każde z urządzeń przechodzi szereg wymaganych badań, a także pełen serwis (w przypadku sprzętu po wynajmie), aby Klienci nie byli narażeni na niespodziewane awarie, które mogłyby opóźnić pracę. Jesteśmy sprawdzonym partnerem, obsługującym Klientów prywatnych i większe przedsiębiorstwa, a również zamówienia publiczne – poznaj naszą ofertę!

Oferta sprzedaży nowych podnośników koszowych w AA Herkules!

Jako marka działająca na rynku od kilkunastu lat, zatrudniająca wykwalifikowanych specjalistów z uprawnieniami Urzędu Dozoru Technicznego, mamy ogromne doświadczenie oraz wiedzę, dotyczącą działania podnośników koszowych. Na sprzedaż wystawiamy tylko modele od cenionych producentów, takich jak Genie, JLG, Niftylift czy Haulotte, a ze względu na to, że od lat współpracujemy z renomowanymi markami, jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne warunki cenowe naszym Klientom. Wybrany model lub modele są oczywiście w pełni dopasowane do indywidualnych wymagań – pod uwagę bierzemy m.in. wysokość, nośność oraz miejsce pracy maszyny.

Ważną informacją jest również to, że sprzedajemy tylko maszyny z aktualnego rocznika. Po sprzedaży podnośników koszowych zapewniamy pełną obsługę, wszystkie formalności są bowiem po naszej stronie. Składamy odpowiedni wniosek do UDT, aby przeprowadzić wymagane badania, a także rejestrujemy zwyżki. Co ważne, świadczenia te nie są dodatkowo płatne! Odbiór sprzętu możliwy jest w Katowicach, Klienci mogą też skorzystać z naszej usługi transportu, który odbywa się przy pomocy naszej specjalnie przystosowanej do przewozu podnośników floty. Decydując się na zakup w AA Herkules masz więc gwarancję kompleksowego serwisu, począwszy od fachowego doradztwa, aż po naprawy i konserwację.

Zakup podnośników koszowych przez naszą firmę to właściwy wybór!

Kup podnośnik koszowy dopasowany do potrzeb Twojej firmy – skorzystaj z usług profesjonalnej kadry!

Używane podnośniki koszowe na sprzedaż z naszej wypożyczalni!

Używane podnośniki koszowe na sprzedaż z wypożyczalni AA Herkules to maszyny w bardzo dobrym stanie technicznym. Dzięki temu, że stale serwisujemy zwyżki, a także dbamy o utrzymanie i bezawaryjną pracę, Klienci nie muszą obawiać się o zakup mało wartościowego sprzętu. Nasze podesty są stale dostępne na wynajem, zależy nam więc na tym, aby w każdym momencie mogły trafić do Klienta, a bezawaryjne działanie to warunek braku przestojów w pracy. Każde urządzenie ma aktualną decyzję o dopuszczeniu do eksploatacji, zanim podnośnik trafi do Twojej firmy wykonamy dodatkowo przedsprzedażowy serwis konserwacyjny (w cenie zakupu!).

Prowadząc usługę sprzedaży podnośników koszowych, nie zapominamy także o dostarczeniu pełnej dokumentacji, w skład której wchodzą dziennik konserwacji, książka serwisowa oraz instrukcja obsługi. Po zakupie każdy z Klientów może skorzystać z naszego serwisu maszyn na preferencyjnych warunkach – zatrudniamy kadrę doświadczonych mechaników, mających uprawnienia UDT, zadbaliśmy również o odpowiednie wyposażenie floty serwisowej. Jeśli zależy Ci na zakupie w pełni sprawnej zwyżki w cenie niższej niż nowy model, zdecydowanie jest to oferta dla Twojej firmy. Zamiast przeszukiwać kolejne strony i przeglądać oferty typu „podnośnik koszowy sprzedam”, zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży!

Zapytaj o zakup podnośnika koszowego!

Skorzystaj z formularza aby przesłać informacje dotyczące wymagań lub zadzwoń do nas wybierając numer do działu sprzedaży!

    Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik JLG X26J PLUS.

    Wypełnij formularz +48 511 520 520