podnośniki koszowe

Podnośniki koszowe używane

W ofercie AA Herkules znajdziesz podnośniki koszowe używane na sprzedaż – przed zakupem możliwa jest opcja wynajmu. Zapewniamy korzystne ceny oraz sprzęt w stanie dobrym lub bardzo dobrym, a przed przed sfinalizowaniem transakcji Klienci mogą negocjować koszty. Dowiedz się więcej o szczegółach oferty i przekonaj się, dlaczego warto wybrać właśnie naszą firmę!

Jakie używane podnośniki koszowe dostępne są w ofercie AA Herkules?

Naszym Klientom oferujemy sprzęt najlepszej jakości, dlatego też używane podnośniki koszowe pochodzą od producentów takich jak Genie, Haulotte, Nifty Lift, czy JLG. Dzięki temu mamy pewność, że w pełni spełnimy Państwa oczekiwania – zapewniamy dostęp do sprawdzonych modeli, które są w pełni funkcjonalne i w jasno określonej kondycji. Wszystkie potrzebne informacje o aktualnie dostępnych używanych podnośnikach koszowych, można znaleźć na stronie internetowej zwyzki.pl/uzywane. Nie ukrywamy żadnej wady, a wystawione na sprzedaż podesty poddawane są regularnym przeglądom oraz serwisowaniu (zgodnie z normami, określonymi przez producenta). Zwyżki z oferty stale pracują na wynajmach u klientów, co dodatkowo potwierdza ich sprawność techniczną.

Jakie typy używanych podnośników koszowych oferujemy? Są to zwyżki nożycowe, masztowe, teleskopowo przegubowe i na gąsienicach. Urządzenia, które sprzedajemy nie są w żaden sposób niesprawne – są one wystawiane ze względu na to, że flota AA Herkules stale się rozrasta i uzupełniamy ją o nowsze modele. Jest to świetna okazja dla Klientów, którzy poszukują sprzętu w tańszych cenach, aby usprawnić wykonywane prace. Jeśli nie odpowiada Ci stan wizualny urządzenia, chętnie przeprowadzimy dla Ciebie jego renowację – normalne ślady użytkowania nie mają jednak wpływu na stan techniczny. Skontaktuj się z nami i zapytaj o konkretny podnośnik koszowy – zapraszamy!

W AA Herkules przegląd zwyżki przed sprzedażą masz w cenie zakupu!

Jeśli chciałbyś wypróbować sprzęt przed zakupem, aby sprawdzić jego działanie, oferujemy również taką możliwość.

Dlaczego warto wybrać AA Herkules? Zajmujemy się nowymi i używanymi podnośnikami koszowymi od lat!

Firma AA Herkules to jedna z największych wypożyczalni podnośników koszowych w Polsce – używane i nowe modele dostępne są też na sprzedaż. Na rynku działamy od 2008 roku, od początku stawiając na kompleksowe usługi. Dzięki wieloletniej współpracy z Klientami stworzyliśmy ofertę, która w pełni odpowiada na potrzeby przedsiębiorców z różnych branż, prowadzących zarówno małe, jak i duże biznesy. Inwestycja w renomowane marki podnośników również była bardzo dobrym krokiem – zawsze stawiamy na bezpieczeństwo oraz ciągłość wynajmu, dlatego też zależy nam na dostępie do jak najmniej awaryjnych urządzeń. W przypadku nagłych awarii nasze magazyny są wyposażone w odpowiednie części zastępcze, a, co równie ważne, mechanicy AA Herkules doskonale znają sprzęt.

Oddziały naszej wypożyczalni znajdziesz w kilku lokalizacjach w Polsce. Działamy w Katowicach, Warszawie, Krakowie, Łodzi i Wrocławiu, zapewniając dowóz podnośników do 150 km od każdego z wymienionych miast. Jeśli zależy Ci na zakupie u sprawdzonego, zaufanego sprzedawcy, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego zwyżek, a także odpowiednią dokumentację. Sprawdź modele, dostępne aktualnie na sprzedaż i poproś o szczegóły naszych specjalistów!

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik JLG X26J PLUS.

Wypełnij formularz +48 511 520 520