podnośniki tychy

Podnośnik koszowy Tychy

Aglomeracja śląska stale się rozrasta, a w ostatnich latach coraz więcej inwestycji pojawia się w Tychach. Podnośniki koszowe na wynajem to dobra alternatywa dla zakupu dla firm budowlanych oraz przedsiębiorstw z innych branż, np. logistycznej. W naszej ofercie Klienci znajdą maszyny o różnorodnej specyfikacji, odpowiednie zarówno do pracy na zewnątrz, jak i wewnątrz hal oraz magazynów. Z chęcią podpowiemy Ci, które modele maszyn sprawdzą się najlepiej w Twoim przypadku!

Oferujemy usługę wynajmu podnośników koszowych w Tychach od 2008 roku!

Marka AA Herkules działa na śląskim rynku od 2008 roku. Wielu przedsiębiorców z całego województwa skorzystało już z naszej oferty – wyjątkiem nie są Tychy. Podnośniki koszowe to obecnie podstawa w przypadku konieczności prac na wysokościach. Decydując się na współpracę z nami, uzyskasz dostęp do floty urządzeń liczącej kilkaset zwyżek cenionych na świecie producentów! Maszyny, jakie oferujemy, to m.in. podnośniki nożycowe, podnośniki teleskopowe, podnośniki na gąsienicach oraz ładowarki teleskopowe. Dodatkowo, katowicki oddział to certyfikowany ośrodek szkoleniowy UDT-CERT. Twoi pracownicy mogą odbyć u nas szkolenie oraz uzyskać uprawnienia do obsługi zwyżek.

Zapewniamy bezpieczny transport podnośników koszowych do Tychów. AA Herkules ma własną flotę autolawet oraz samochodów serwisowych, dzięki czemu bez problemu możemy dojechać do naszych Klientów. W zależności od godziny przyjęcia zgłoszenia, przyjeżdżamy jeszcze tego samego lub następnego dnia. Świadczymy również usługi naprawy oraz konserwacji dla firm, które nie wynajmują od nas zwyżek. Zależy Ci na profesjonalnej, miłej obsłudze? Zespół AA Herkules z pewnością spełni te wymagania! Skontaktuj się z nami i poznaj indywidualną wycenę wynajmu!

podnośniki koszowe tychy

Potrzebujesz podnośnika koszowego? Tyskich przedsiębiorców zapraszamy do AA Herkules!

Nie przejmuj się przestojem w pracy, zwyżkę we wskazane miejsce postaramy się dostarczyć już następnego dnia!

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik JLG X26J PLUS.

Wypełnij formularz +48 511 520 520