podnośniki koszowe teleskopowe

Podnośnik koszowy teleskopowy

Zapotrzebowanie na podnośniki koszowe teleskopowe, w ostatnich latach znacząco wzrosło. Urządzenia te wykorzystywane są w różnych branżach, przede wszystkim do pracy na wysokościach na placach budowy, ale również na magazynach i halach, gdzie nie mamy możliwości podjazdu pod przeszkodę. Nic więc dziwnego, że coraz więcej Klientów szuka ekonomicznych rozwiązań, które będą korzystne dla budżetu. W celu osiągnięcia dalekich zasięgów bocznych warto zapoznać się z naszą ofertą wynajmu podnośników teleskopowych przegubowych!

AA Herkules to firma działająca na rynku od 2008 roku. Dowiedz się więcej o usłudze wynajmu podnośników teleskopowych!

Dzięki ogromnej flocie jesteśmy w stanie szybko dostarczyć sprzęt o zróżnicowanych parametrach technicznych, co pozwala nam w pełni sprostać różnorodnym wymaganiom, stawianym przez Klientów. W zależności od potrzeb wynajem podnośnika teleskopowego może być długoterminowy lub na doby. Co równie ważne, specjaliści AA Herkules zapewniają fachową pomoc w wyborze maszyny. Zwyżki teleskopowe z przegubami, dostępne w ofercie, pochodzą wyłącznie od cenionych na rynku producentów, takich jak Genie, JLG, Haulotte, czy NiftyLift. Ceny wynajmu ustalane są indywidualnie, przy czym zawsze istnieje możliwość negocjacji. Dodatkowym plusem jest minimum formalności przy umowie – podnośnik koszowy teleskopowy może być na miejscu pracy już następnego dnia!

Zwyżki z teleskopami mają szerokie zastosowanie w pracach wewnątrz i zewnątrz pomieszczeń. Parametry techniczne pozwalają wybrać sprzęt, który będzie odpowiedni do pracy na wysokościach w bardzo różnych warunkach. Dostępność modeli z pewnością spełni oczekiwania małych, jak i dużych przedsiębiorstw, a w razie awarii zapewniamy serwis w miejscu pracy lub przewozimy podnośnik teleskopowy do naszej bazy i dostarczamy taki sam model w zamian. Zapraszamy do współpracy!

podnośnik koszowy teleskopowy przy galerii handlowej

Podnośnik teleskopowy dostarczymy już następnego dnia!

Przestoje w pracach to koszmar każdego przedsiębiorcy. Korzystając z naszych maszyn nie będziesz musiał martwić się o dostawę i naprawę urządzeń!

Który podnośnik teleskopowy będzie odpowiedni dla Twojej branży?

W ofercie AA Herkules podnośnik koszowy teleskopowy dostępny jest w dwóch wariantach, w zależności od napędu: elektrycznym oraz spalinowym. Urządzenia o napędzie elektrycznym zapewniają bardzo wysoką efektywność pracy w pomieszczeniach wewnętrznych, mają również szeroki zakres wysięgów bocznych. Teleskopowo-przegubowa konstrukcja w modelach pozwala uzyskać wysokość roboczą w pionie do 20,39 m, a w poziomie do 13,54 m. Dodatkowo sprzęt jest wyposażony w niebrudzące ogumienie oraz cichy akumulator, który nie emituje zanieczyszczeń do otoczenia.

W przypadku prac na zewnątrz polecamy natomiast wynajem podnośnika koszowego spalinowego. Modele wyróżniają się bardzo wysoką skutecznością w trudnych warunkach napędowych (np. w sytuacjach wymagających wjechania pod górę). Zwyżki teleskopowe z silnikami diesla mogą pracować na wysokości 25,60 m, maksymalny wysięg boczny to natomiast 16,20 m. Silnik Diesel, napęd na cztery koła oraz terenowe ogumienie, wypełnione pianką, zapewniają wysoki komfort podczas pracy, a także najwyższy poziom bezpieczeństwa dla operatorów.

Masz więcej pytań, dotyczących podestów ruchomych? Skontaktuj się z naszym działem obsługi i uzyskaj fachową poradę przed podjęciem decyzji o wynajmie!

podnośnik koszowy teleskopowy na stadionie

Flota podnośników

Dysponujemy szeroką gamą podnośników. Typ podnośnika można dopasować do każdego miejsca i specyfiki prac na wysokości.

Atrakcyjne ceny

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy – z możliwością negocjacji cen najmu i wykupu sprzętu po zakończeniu umowy.

Serwis

Kompleksowy serwis i naprawy w razie awarii – maszyny serwisujemy stale, a w razie pojawienia się usterek błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia.

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

nowe podnośniki koszowe na wynajem

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.

Wypełnij formularz +48 511 520 520