Kurs na podnośniki koszowe

Kurs na podnośniki koszowe to ważny aspekt naszej działalności – szkolenia w tym zakresie organizujemy już od wielu lat, ciesząc się bardzo wysokim poziomem zdawalności. Jako certyfikowany ośrodek szkoleniowy UDT-CERT zapewniamy kompleksowe zajęcia, podzielone na część teoretyczną oraz praktyczną. Dowiedz się więcej o naszej ofercie szkoleniowej – zapraszamy do kontaktu!
 
Zarezerwuj termin

Jak przebiegają szkolenia na podnośniki koszowe w AA Herkules?

Aby zapisać się na kurs na podnośnik koszowy, należy wypełnić odpowiedni wniosek zgłoszeniowy i przesłać go razem z pełnomocnictwem oraz skanem badań wysokościowych. Jest to więc bardzo prosta procedura, wymagająca minimum formalności – jeśli jednak zależy Ci na konkretnym terminie szkolenia, zapraszamy do wcześniejszego kontaktu. Podczas szkolenia spotkasz się z jednym z naszych instruktorów. Cała kadra specjalistów ma wieloletnie doświadczenie w pracy z podestami, w naszym ośrodku dostępny jest również sprzęt, na którym zdający zdobywają umiejętności praktyczne. Aby wziąć udział w egzaminie, przeprowadzonym przez komisję Urzędu Dozoru Technicznego lub Transportu Dozoru Technicznego, nie będziesz musiał jechać w żadne inne miejsce – odbędzie się on na miejscu kursu, na tym samym sprzęcie, z którego uczestnicy korzystali wcześniej.

Dzięki temu, że przed kursem na podnośniki koszowe, uczestnicy przesyłają nam pełnomocnictwo, w urzędzie wszystkie sprawy, takie jak złożenie wniosku o sprawdzenie kwalifikacji, ustalenie terminu egzaminu oraz opłata za egzamin są po naszej stronie. W czasie szkolenia zapewniamy też catering oraz kawę. Dzięki takiej obsłudze będziesz mógł w pełni skupić się na zdobyciu uprawnień UDT!

Zadzwoń i zapytaj o kurs na podnośniki koszowe!

Nasz dział szkoleń odpowie na wszystkie Twoje pytania. Dołącz do naszych kursantów i zdobądź nowe kwalifikacje zawodowe!

Jaka jest cena kursu na podnośniki koszowe? Najważniejsze informacje o uprawnieniach

Koszt szkolenia na podnośniki koszowe w AA Herkules to kwota od 750 złotych netto + opłata za egzamin państwowy wg aktualnej stawki Dozoru Technicznego. Każdy kurs kończy się pisemnym i praktycznym egzaminem państwowym, które odbywają się przed komisją jednostki dozoru technicznego (UDT lub TDT). Po ukończonym kursie i zdanym egzaminie wydawane się uprawnienia na podesty ruchome wolnobieżne przejezdne (dawniej kategoria IP) w formie zaświadczenia kwalifikacyjnego ważnego 5 lat. Co istotne, ważność zaświadczenia można przedłużyć przed zakończeniem tego okresu – aby to zrobić, należy złożyć wniosek do instytucji wydającej dokument.

Podczas kursu na podnośniki koszowe zapoznasz się z aktualnymi przepisami, poznasz formy dozoru technicznego, rodzaje i typy zwyżek, a także ich parametry techniczne. Prowadzący dokładnie omówią również kwestie budowy maszyn, oznakowanie oraz przepisy BHP. Praktyczna obsługa podnośników koszowych to równie ważny element szkolenia. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty masz gwarancję nauki pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy przygotowali do egzaminu tysiące kursantów. Wysoka zdawalność kursantów potwierdza nasze kompetencje w tym zakresie – zapraszamy do kontaktu zarówno osoby prywatne, jak i firmy!

Do pobrania

Masz pytanie dotyczące szkoleń?

Uzyskaj informacje o najbliższych szkoleniach w naszym kalendarzu lub ustal indywidualną datę dla grupy w dogodnym terminie!

    Sprawdź nowe modele maszyn! JLG Toucan 12E Plus oraz Haulotte HA16 RTJ PRO już we flocie AA HERKULES!

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.