podnośnik masztowy

Podnośnik masztowy

Prace wysokościowe na halach i w magazynach znacząco ułatwi podnośnik masztowy! W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór modeli elektryczny renomowanych producentów Genie oraz JLG – są to marki, z którymi współpracujemy od lat, jesteśmy więc pewni jakości tych urządzeń. Co równie ważne, sprzęt jest stale serwisowany przez mechaników z uprawnieniami UDT. Dzięki temu urządzenie na wynajem może pozostać u ciebie długoterminowo. Sprzęt możemy dowieść na miejsce pracy nawet następnego dnia!

W jakich warunkach pracy najlepiej sprawdzi się podnośnik masztowy?

Podnośnik masztowy Genie z serii GR to jeden z modeli, który polecamy Klientom do pracy wewnątrz pomieszczeń – jego przemyślana konstrukcja pozwala bowiem osiągnąć maksymalną wysokość roboczą do 9,85 m, zasięg boczny można natomiast uzyskać wysuwając dodatkowy pomost, umieszczony przy platformie roboczej. W ofercie jest także model JLG Toucan oferujący zasięgi boczne przez rozkładane ramie. Co ważne, zwyżki masztowe są napędzane silnikiem elektrycznym, dzięki czemu nie pozostawiają spalin w otoczeniu. Dodatkowo podnośniki te zostały wyposażone w gumowe, niebrudzące się opony. Dzięki kompaktowym wymiarom i lekkiej konstrukcji bez problemu wjedziesz do windy oraz pomiędzy wąskie regały.

Klienci, decydujący się na wynajem podnośnika masztowego elektrycznego w AA Herkules, zawsze mogą liczyć na fachową pomoc naszych specjalistów. Wykwalifikowana kadra ma ogromną wiedzę techniczną i w zależności od Twoich potrzeb doradzi wybór odpowiedniego modelu zwyżki. Jeśli prace będą odbywać się na równej i utwardzonej powierzchni w obiekcie zamkniętym, elektryczny podest masztowy być może będzie najlepszym wyborem. Dowiedz się więcej o ofercie – wybierz ofertę w pełni dopasowaną do potrzeb firmy i zadań!

podnośnik masztowy przy wypożyczalni aa herkules

Szukasz podnośnika masztowego na wynajem?

Skorzystaj z usług profesjonalistów. Na rynku działamy od kilkunastu lat, a nasza flota liczy ponad 800 zwyżek!

Dlaczego warto skorzystać z usługi wynajmu podnośnika masztowego elektrycznego w AA Herkules?

Fachowa obsługa przy wyborze podnośnika masztowego to nie jedyny nasz atut. Jako firma mająca kilka dużych oddziałów w Polsce, dla naszych Klientów przygotowaliśmy kompleksową obsługę, biorąc pod uwagę potrzeby zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorców. Dlatego też oprócz floty zwyżek, AA Herkules dysponuje własnymi pojazdami serwisowymi, a naprawy oraz konserwacje prowadzone są przez mechaników z uprawnieniami Urzędu Dozoru Technicznego. Na zgłaszane awarie reagujemy natychmiastowo — istotną informacją jest również to, że nasze urządzenia są regularnie sprawdzane, aby każdy podnośnik masztowy elektryczny mógł od razu i bez problemów rozpocząć pracę po dostarczeniu go na wskazane miejsce.

Zapewniamy transport podestów do 150 km od oddziałów, które zlokalizowane są w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi oraz Wrocławiu. Cena usługi ustalana jest z każdym Klientem indywidualnie, a dodatkowo po wynajmie istnieje możliwość wykupu maszyny w bardzo korzystnej cenie. Śląski oddział to również certyfikowany ośrodek UDT-CERT, jeśli więc zależy Ci na tym, aby zapewnić pracownikom szkolenie u profesjonalistów, zapraszamy do kontaktu. Usprawnij prace na wysokości w Twojej firmie. Skorzystaj z usług zaufanej marki!

podnośnik masztowy na wynajmie u klienta

Flota podnośników

Dysponujemy szeroką gamą podnośników. Typ podnośnika można dopasować do każdego miejsca i specyfiki prac na wysokości.

Atrakcyjne ceny

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy – z możliwością negocjacji cen najmu i wykupu sprzętu po zakończeniu umowy.

Serwis

Kompleksowy serwis i naprawy w razie awarii – maszyny serwisujemy stale, a w razie pojawienia się usterek błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia.

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

nowe podnośniki koszowe na wynajem

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.

Wypełnij formularz +48 511 520 520