podnośnik koszowy na gąsienicach

Podnośniki koszowe na gąsienicach

Jeśli Twoja firma będzie prowadziła prace na wysokościach w wyjątkowo trudno dostępnych miejscach, podnośnik koszowy gąsienicowy będzie najlepszym wyborem! Niezależnie od tego, czy budowa dotyczy galerii handlowej, nowego osiedla, czy może kościoła, dzięki zwyżkom typu pająk usprawnisz i terminowo zamkniesz planowane roboty. Dowiedz się więcej o zaletach podnośników na gąsienicach i skorzystaj z usługi wynajmu w AA Herkules!

Wybierz podnośnik koszowy na gąsienicach z AA Herkules!

Flota AA Herkules liczy kilkaset różnych zwyżek, dzięki czemu podnośnik koszowy gąsienicowy może być we wskazanym miejscu, już następnego dnia! Zatrudnieni przez nas specjaliści mają bardzo dużą wiedzę techniczną, bez problemu więc dopasują sprzęt do Twoich potrzeb — niezależnie od tego, czy potrzebny jest podnośnik do pracy na zewnątrz, czy wewnątrz. W przypadku podestów na gąsienicach modele są odpowiednie do pracy wewnątrz, zostały bowiem zaprojektowane w taki sposób, aby świetnie sprawdzić się w wąskich przestrzeniach z wieloma przeszkodami, np. w galeriach handlowych. Jest to możliwe dzięki kompaktowym wymiarom transportowym, bez problemu można nimi także przejechać przez standardowe drzwi — wystarczy złożyć maszynę.

Każdy podnośnik koszowy na gąsienicach z naszej floty napędzany jest silnikiem elektrycznym zasilanym z sieci (230V), a także silnikiem Diesla. Co ważne, modele wyposażone zostały w napęd ze zmiennym rozstawem osi, pokryte niebrudzącymi gumami gąsienice, które chronią podłoże przed uszkodzeniami. Łapy stabilizujące podestu pozwalają osiągnąć największym zwyżkom maksymalną wysokość roboczą do 23 metrów oraz maksymalny wysięg boczny 11,20 metrów. Udźwig wynosi natomiast do 230 kilogramów. Zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia? Skontaktuj się z AA Herkules — gwarantujemy minimum formalności oraz transport zwyżek do wskazanej przez Klienta lokalizacji!

podnośnik na gąsienicach w pałacu

Wynajmij podnośnik koszowy na gąsienicach od cenionego producenta!

Od wielu lat współpracujemy z markami znanymi na całym świecie, takimi jak np. JLG i Teupen. Wybierz naszą ofertę wynajmu i ciesz się bezproblemową pracą!

Dlaczego wynajem podnośnika koszowego gąsienicowego w AA Herkules jest tak korzystny?

Klienci, decydujący się na wynajem podnośnika koszowego gąsienicowego mogą liczyć na kompleksową obsługę zarówno przed, jak i po podpisaniu umowy. Jak wspominaliśmy, pracownicy obsługujący osoby zainteresowane ofertą mają ogromną wiedzę techniczną, co pozwala jak najlepiej dopasować sprzęt do potrzeb Państwa firm. Ceny ustalane są indywidualnie, a zwyżki można wynająć długoterminowo (już od 12 miesięcy) lub na doby. Nasza wypożyczalnia działa obecnie w kilku miastach: w Katowicach, Krakowie, Warszawie oraz we Wrocławiu i Łodzi. Zapewniamy również transport sprzętu do 150 km od oddziałów — oprócz floty zwyżek, mamy także dostęp do specjalnie przygotowanych do przewozu podestów autolawet.

Każdy podnośnik koszowy na gąsienicach jest regularnie serwisowany, wszystkie urządzenia mają też aktualne badania oraz dokumentację. Dzięki temu mamy pewność, że w każdym momencie mogą one podjąć pracę, a po dostarczeniu sprzętu do Klienta nie będzie on narażony na często kosztowny i problematyczny przestój prac. Działając na rynku od kilkunastu lat, doskonale znamy potrzeby pracowników z różnych branż — skorzystaj z oferty AA Herkules i ciesz się profesjonalną obsługą na każdym etapie współpracy!

podnośnik koszowy gąsienicowy w sanktuarium

Flota podnośników

Dysponujemy szeroką gamą podnośników. Typ podnośnika można dopasować do każdego miejsca i specyfiki prac na wysokości.

Atrakcyjne ceny

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy – z możliwością negocjacji cen najmu i wykupu sprzętu po zakończeniu umowy.

Serwis

Kompleksowy serwis i naprawy w razie awarii – maszyny serwisujemy stale, a w razie pojawienia się usterek błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia.

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

nowe podnośniki koszowe na wynajem

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.

Wypełnij formularz +48 511 520 520