podnośniki opole

Podnośniki koszowe Opole

Zależy Ci na dużym wyborze modeli podnośników koszowych? Opole to miasto, gdzie przemysł rozwinął się w naprawdę wielu kierunkach, zwłaszcza branże takie jak materiały budowlane, spożywczy, maszyn i urządzeń oraz logistyka. W ofercie AA Herkules Klienci znajdą szeroki wybór zwyżek, które sprawdzą się w pracy wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Sprawdź ofertę wybierz model i zadzwoń!

My w mieście Opole - poznaj ofertę wynajmu podnośników koszowych!

AA Herkules działa na polskim rynku od 2008 roku, świadcząc kompleksowe usługi z zakresu wynajmu podnośników koszowych. Opolscy przedsiębiorcy z pewnością będą zainteresowani naszą ofertą, nie tylko ze względu na flotę, liczącą kilkaset podestów ruchomych o różnej specyfikacji. Wyróżniamy się na rynku indywidualnym podejściem, gwarantując atrakcyjne ceny z uwzględnieniem preferencyjnych warunków z zależności od czasu wynajmu. Możliwość najmu są w pełni dostosowane do potrzeb przedsiębiorców: dostępna jest opcja krótko lub długoterminowa. Co ważne, zwyżki transportujemy na miejsce wskazane przez Klienta w odległości do 150 km od naszej siedziby.

Oprócz podnośników koszowych, nasza flota to również autolawety oraz auta serwisowe. Dzięki temu zapewniamy tak szybkie transporty, a także prędko przyjeżdżamy na miejsce pracy podnośnika koszowego w przypadku jego awarii. W zależności od godziny, w której zgłosisz problem z urządzeniem, dotrzemy do sprzętu jeszcze tego samego lub następnego dnia. Klienci po wynajmie mogą wykupić zwyżkę w atrakcyjnej cenie, oferta ta dostępna jest dla każdego zainteresowanego. Sprzedajemy zarówno nowe, jak i używane podesty producentów takich jak Genie, Haulotte, JLG oraz NiftyLift. Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Skontaktuj się z naszą obsługą i przekonaj się, że możesz na nas liczyć!

podnośniki koszowe opole

A możesz szukasz szkolenia na podnośniki koszowe niedaleko Opola?

Katowicki oddział AA Herkules to certyfikowana jednostka UDT-CERT. Zapraszamy do współpracy!

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik JLG X26J PLUS.

Wypełnij formularz +48 511 520 520