podnośniki katowice

Podnośniki koszowe Katowice

Poszukujesz firmy, oferującej usługę wynajmu podnośników koszowych w Katowicach? Poznaj AA Herkules — działamy na śląskim rynku od kilkunastu lat! Nasza flota zwyżek to ponad 800 maszyn, przeznaczonych do pracy na wysokości zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Doświadczeni pracownicy pomogą Ci wybrać najlepszy model, dopasowany do Twoich potrzeb. Poznaj szczegóły oferty — zapraszamy do kontaktu!

Usługi oddziału w Katowicach i podnośniki koszowe cenionych marek!

W wielu branżach przemysłu oferowane przez nas urządzenia stały się niezastąpione — praktycznie w każdej hali, na magazynie oraz na placu budowy stoi podnośnik koszowy. Katowickie firmy, a także te ulokowane w miejscowościach odległych od naszego oddziału do 150 km, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy minimum formalności podczas podpisywania umowy, a także atrakcyjne ceny oraz możliwość ich negocjacji. Wynajem może być długoterminowy lub krótkoterminowy — w zależności od Twoich potrzeb oraz wymagań. Indywidualne podejście do Klientów jest dla nas bardzo ważne, tak samo, jak zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej obsługi.

Oprócz dużej floty podnośników koszowych na wynajem zadbaliśmy również o dostęp do floty serwisowej oraz autolawet. Dzięki temu AA Herkules zapewnia bezpieczny transport na wskazane miejsce pracy zwyżki. Maszyny są stale serwisowane przez naszych mechaników z uprawnieniami UDT — niestety, awarie się zdarzają, ale w takich sytuacjach reagujemy natychmiastowo! Nasi specjaliści dojadą do Ciebie jeszcze tego samego lub następnego dnia. Jeśli naprawa nie będzie możliwa na miejscu, dostarczymy czy zastępczy podest. Ważną dla Klientów informacją jest również możliwość zdobycia uprawnień na podnośniki koszowe – oddział w Katowicach to certyfikowany ośrodek szkoleniowy UDT-CERT. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty!

podnośniki koszowe katowice

Wynajem podnośnika koszowego w Katowicach lub okolicy?

Decydując się na współpracę z nami, masz pewność, że zwyżka będzie na miejscu pracy już następnego dnia od podpisania umowy. Zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

nowe podnośniki koszowe na wynajem

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.

Wypełnij formularz +48 511 520 520