podnośniki ręczne

Podnośnik ręczny (przepychany)

Podnośniki ręczne na kółkach to najnowsza kategoria maszyn dostępna w naszej wypożyczalni. Podnośniki platformowe niskopoziomowe nie posiadają napędu, dlatego konieczne jest ich przepychanie – to idealna opcja w przypadku wszystkich lżejszych prac, przy których potrzebna jest alternatywa dla drabiny, czy rusztowania.

Kiedy warto wynająć podnośnik ręczny przepychany?

Podnośniki platformowe ręczne są zwrotne i wyjątkowo lekkie, dlatego sprawdzą się w miejscach o ograniczonej przestrzeni i nośności stropu. Z racji tego że są to podnośniki do przepychania trzeba wziąć pod uwagę konieczność manualnego transportu pod miejsce realizacji prac. 

Warto zwrócić uwagę na fakt, że są to podnośniki niskopoziomowe, co wprost oznacza że zastosowany rodzaj układu wznoszenia został przeznaczony do niewielkich wysokości (w przypadku oferowanych modeli ze zwyżki sięgniesz wygodnie maksymalnie do wysokości 5,5 m).

Podnośnik na kółkach będzie odpowiedni w przypadku wszelkich lżejszych prac wykonywanych przez jedna osobę, dlatego sprawdzi się szczególnie jako:

  • podnośnik do prac serwisowych,
  • podnośnik do prac montażowych,
  • podnośnik do prac konserwacyjnych,
  • podnośnik do prac malarskich.
podnośnik ręczny przepychany

Potrzebujesz zorganizować wygodne stanowisko do prac wysokościowych?

Zapytaj o ofertę wynajmu modeli podnośników bez napędu lub pomoc w doborze modelu!

Atuty i cechy podnośników przepychanych

Modele podnośników ręcznych bez napędu, dostępne są z dwoma systemami wznoszenia:

  • W 100% ręcznym (bez zasilania), którego dodatkową zaleta jest opcja pracy bez konieczności posiadania uprawnień operatora. Dzięki temu podnośnik staje się doskonałą alternatywą dla drabin, rusztowań warszawskich, czy rusztowań na kółkach.
  • Automatycznym (z akumulatorów), który będzie lepszym wyborem jeśli po ustawieniu podnośnika w wybranym miejscu pracy, konieczne będzie częste przemieszczanie się w kierunkach góra-dół. Tutaj należy pamiętać, że przy wyborze modelu z automatycznym wznoszeniem konieczne jest posiadanie uprawnień.

Podnośnik koszowe bez napędu posiadają także więcej zalet. Oczywistymi w wielu sytuacjach będą wspomniane już niewielkie rozmiary oraz niska waga. Kolejnymi mogą okazać się:

  • możliwość ciągłej eksploatacji,
  • zabezpieczenia dla pracownika w koszu (barierki i punkty asekuracyjne),
  • możliwość organizacji wygodnego stanowiska do pracy na wysokości,
  • bezawaryjność wynikająca z racji prostoty konstrukcji.
podnośnik platformowy na kółkach

Flota podnośników

Dysponujemy szeroką gamą podnośników. Typ podnośnika można dopasować do każdego miejsca i specyfiki prac na wysokości.

Atrakcyjne ceny

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy – z możliwością negocjacji cen najmu i wykupu sprzętu po zakończeniu umowy.

Serwis

Kompleksowy serwis i naprawy w razie awarii – maszyny serwisujemy stale, a w razie pojawienia się usterek błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia.

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

nowe podnośniki koszowe na wynajem

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.

Wypełnij formularz +48 511 520 520