podnośniki koszowe

Zwyżka koszowa

Zarówno w branży budowniczej, jak i innych gałęziach przemysłu, pożądanym wyposażeniem miejsca pracy stał się podnośnik koszowy. Zwyżka koszowa może być wykorzystywana podczas montażu, instalacji, napraw, przycinania drzew, a także podczas wielu innych obowiązków. Nie tylko pozwala dotrzeć w trudno dostępne lokalizacje, ale też przewieźć ciężkie ładunki. Dowiedz się więcej o możliwościach, jakie dają podesty i zapoznaj się z ofertą wynajmu zwyżek w AA Herkules!

Jaka zwyżka koszowa będzie najlepsza?

Zwyżki koszowe są klasyfikowane jako urządzenia transportu bliskiego i służą do przemieszczania osób wraz z wyposażeniem w miejsce wykonywania obowiązków na wysokości. Ten ostatni czynnik najbardziej definiuje wybór podnośnika koszowego – zwyżka może być bowiem przeznaczona do pracy na zewnątrz lub wewnątrz budynków, ważny jest też rodzaj terenu, wysokość, branża oraz wiele innych aspektów, które należy wziąć pod uwagę. Pod względem konstrukcji wyróżnia się natomiast podesty ruchome wolnobieżne, przewoźne oraz montowane na podjeździe, różnice można też wyszczególnić na poziomie poruszania się zwyżki (poziomo, ruchy obrotowe, wydłużanie wysięgnika). Wymagania techniczne i środki bezpieczeństwa dotyczące podestów ruchomych zawiera norma PN-EN 280:2001.

Nasza wypożyczalnia od lat współpracuje tylko z najlepszymi na rynku producentami podnośników koszowych – zwyżki Genie, JCB, Haulotte oraz JLG są cenione za innowacyjne rozwiązania, długi czas pracy, a także komfort obsługi. Specjaliści AA Herkules mają ogromną wiedzę techniczną, dzięki czemu bez problemu pomożemy Ci wybrać odpowiedni sprzęt. Oferujemy atrakcyjne i konkurencyjne warunki wynajmu zwyżek bez długich terminów oczekiwania! Wręcz przeciwnie, nasz sprzęt dostępny jest od ręki. Skontaktuj się z nami i poznaj indywidualną wycenę!

Zależy Ci na szybkim wynajmie zwyżki koszowej? Zwyżka może być na miejscu następnego dnia!

Dostarczamy podesty ruchome do 150 km od naszych oddziałów!

Wybierz AA Herkules - zapewniamy duży wybór podnośników koszowych i zwyżki w atrakcyjnych cenach!

Wypożyczalnia AA Herkules jest jedną z największych w Polsce – nasze oddziały Klienci znajdą w województwach: śląskim, mazowieckim, dolnośląskim oraz łódzkim i małopolskim. Dbamy nie tylko o to, aby być dostępnym w kluczowych dla polskiej gospodarki miejscach, ale też o stan każdego z naszych podnośników koszowych. Zwyżki, zarówno przed wypożyczeniem, jak i po zakończeniu najmu, są regularnie serwisowane przez mechaników z uprawnieniami Urzędu Dozoru Technicznego, dzięki czemu nie musisz obawiać się o przestoje w pracy. W przypadku nagłej awarii natychmiast po zgłoszeniu wyślemy do Ciebie serwisantów, którzy zażegnają problem!

Oprócz oferty wynajmu, Klienci mogą też zdecydować się na zakup podnośnika – używanego lub nowego. Zwyżki używane są w bardzo dobrym lub dobrym stanie technicznym, mają też aktualne badania UDT. Nowy sprzęt pochodzi bezpośrednio od producenta i jest objęty gwarancją, w cenę zawsze też wliczone jest przygotowanie podestu do badania odbiorcze oraz przeprowadzenie formalności związanych z rejestracją maszyny. Jeśli zależy Ci na kompleksowej obsłudze, jesteśmy pewni, że znajdziesz ją właśnie u nas – dlatego też zapraszamy osoby, zainteresowane naszą ofertą do kontaktu. Minimum formalności i atrakcyjne warunki cenowe znajdziesz w AA Herkules.

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

nowe podnośniki koszowe na wynajem

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.

Wypełnij formularz +48 511 520 520