podnośniki koszowe trzebinia

Podnośniki koszowe Trzebinia

Wypożyczalnia podnośników koszowych AA Herkules od 2008 roku dostarcza sprzęt do prac wysokościowych. Klientom z Trzebini w Małopolsce pomagamy w prowadzeniu prac – budowlanych, magazynowych, instalacyjnych, serwisowych, porządkowych czy z zielenią, oferując sprzęt o wysokości roboczej nawet powyżej 25 m z dużym zasięgu bocznym. W naszej flocie znajdują się wyłącznie markowe, gotowe do podjęcia pracy podnośniki koszowe, a Trzebinia jest miastem, do którego możemy dostarczyć je już następnego dnia. Sprawdź ofertę!

Wynajmij podnośnik do prac na wysokości w Trzebini!

Jeśli chcesz wykorzystać podczas robót wysokościowych podnośnik koszowy, Trzebinia to miasto, do którego dostarczymy tego typu sprzęt błyskawicznie. Małopolski oddział naszej wypożyczalni gwarantuje Klientom fachową i kompleksową obsługę w ramach najmu krótkoterminowego oraz długoterminowego podnośnika koszowego – bez złożonych formalności oraz w przystępnych cenach.

W naszej wypożyczalni oferujemy profesjonalną obsługę, która obejmuje:

  • Pomoc w wyborze podestów ruchomych – na podstawie wymagań Klientów dobieramy najlepszy sprzęt do danego zadania.- Transport podnośników – dowozimy je do Klientów i odbieramy po zakończeniu okresu najmu.
  • Serwis podnośników – w razie usterek nasz mobilny serwis dociera na miejsce błyskawicznie.
  • Maszyny zastępcze – dostarczamy także podnośniki zastępcze w razie poważniejszych awarii, by nasi Klienci mogli prowadzić swoje prace bez przestojów.
  • Szkolenia operatorów podnośników – razem z naszym ośrodkiem szkoleniowym UDT-CERT można szybko uzyskać niezbędne uprawnienia do obsługi podnośników koszowych.
podnośnik koszowy trzebinia

Potrzebujesz zwyżki w Trzebini?

Jeśli planujesz wynajem podnośnika koszowego, Trzebinia i okolice to obszar, na którym jesteśmy gotowi do pomocy!

Zapraszamy do kontaktu

Nasi specjaliści są do dyspozycji klientów z Trzebini oraz okolicznych miejscowości!

    Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik JLG X26J PLUS.

    Wypełnij formularz +48 511 520 520