podnośniki kraków

Podnośniki koszowe Kraków

Wynajem podnośników koszowych w mieście Kraków oraz okolicy zapewnia AA Herkules! Nasza firma działa na rynku od 2008 roku, a od 2023 otworzyła oddział w stolicy małopolski! W naszej flocie dostępne podnośniki koszowe cenionych producentów, takich jak Genie, Haulotte, JLG czy NiftyLift. Zapytaj o wynajmem zwyżki i dołącz do grona zadowolonych Klientów, korzystających z atrakcyjnych cen. Zapraszamy do kontaktu i oddziału ul. Torowa 13A, 30-435 Kraków!

Jako wypozyczalnia podnośników koszowych zapraszamy Kraków do współpracy!

Nasza flota to kilkaset różnego rodzaju zwyżek. Oferujemy różne modele urządzeń (nożycowe, teleskopowo przegubowe, masztowe, na gąsienicach), maszyny o elektrycznym oraz spalinowym napędzie, które sprawdzą się podczas pracy wewnątrz i zewnątrz, np. w halach oraz na magazynach. Duży wybór modeli podnośników koszowych na wynajem w Krakowie z pewnością będzie istotny, m.in. ze względu na działającą tam Specjalną Strefę Ekonomiczną oraz nowe inwestycje mieszkaniowe. Jeśli nie wiesz jeszcze, które urządzenie sprawdzi się najlepiej w przypadku danego zlecenia, możesz liczyć na pomoc naszych specjalistów. Dysponujemy bardzo dużą wiedzę techniczną, dzięki czemu bez problemu odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Co ważne, nasze usługi nie ograniczają się tylko do wynajmu podnośników koszowych w Krakowie. Zapewniamy transport do 150 km od naszego małopolskiego oddziału oraz serwisowanie i konserwację sprzętu. Zatrudniamy mechaników z uprawnieniami UDT, a dzięki flocie aut serwisowych jesteśmy w stanie naprawić urządzenie w przypadku awarii jeszcze tego samego lub następnego dnia. Jeśli natomiast interesują Cię szkolenia na zwyżki, zdobycie uprawnień jest możliwe w śląskiej certyfikowanej jednostce UDT-CERT. Skontaktuj się z nami i poznaj indywidualną wycenę Twojego zlecenia!

podnośniki koszowe kraków

Zapewniamy usługi wynajmu podnośników koszowych na terenie Krakowa i okolic!

Zaufaj doświadczonej marce, która obsługuje firmy z różnych branż. Kompleksowa oferta sprawia, że jesteśmy jedną z najchętniej wybieranych na rynku wypożyczalni.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do naszego oddziału ul. Torowa 13A, 30-435 Kraków oraz do kontaktu telefonicznego lub przesyłania zapytań mailowo.

    Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik JLG X26J PLUS.

    Wypełnij formularz +48 511 520 520