podnośniki kraków

Podnośniki koszowe Kraków

Wysokiej klasy podnośniki koszowe na wynajem w Krakowie oraz okolicy dostarcza AA Herkules – firma działająca na rynku od 2008 roku. W naszej flocie dostępne są tylko zwyżki cenionych producentów, takich jak Genie, Haulotte, JLG czy NiftyLift. Dowiedz się więcej o naszych kompleksowych usługach i dołącz do grona zadowolonych Klientów, korzystających z atrakcyjnych cen!

Jako wypozyczalnia podnośników koszowych zapraszamy Kraków do współpracy!

Nasza flota to kilkaset różnego rodzaju zwyżek. Oferujemy różne modele urządzeń (nożycowe, teleskopowo przegubowe, masztowe, na gąsienicach), maszyny o elektrycznym oraz spalinowym napędzie, które sprawdzą się podczas pracy wewnątrz i zewnątrz, np. w halach oraz na magazynach. Duży wybór modeli podnośników koszowych na wynajem w Krakowie z pewnością będzie istotny, m.in. ze względu na działającą tam Specjalną Strefę Ekonomiczną oraz nowe inwestycje mieszkaniowe. Jeśli nie wiesz jeszcze, które urządzenie sprawdzi się najlepiej w przypadku danego zlecenia, możesz liczyć na pomoc naszych specjalistów. Dysponujemy bardzo dużą wiedzę techniczną, dzięki czemu bez problemu odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Co ważne, nasze usługi nie ograniczają się tylko do wynajmu podnośników koszowych w Krakowie. Zapewniamy transport do 150 km od naszego małopolskiego oddziału oraz serwisowanie i konserwację sprzętu. Zatrudniamy mechaników z uprawnieniami UDT, a dzięki flocie aut serwisowych jesteśmy w stanie naprawić urządzenie w przypadku awarii jeszcze tego samego lub następnego dnia. Jeśli natomiast interesują Cię szkolenia na zwyżki, zdobycie uprawnień jest możliwe w śląskiej certyfikowanej jednostce UDT-CERT. Skontaktuj się z nami i poznaj indywidualną wycenę Twojego zlecenia!

podnośniki koszowe kraków

Zapewniamy usługi wynajmu podnośników koszowych na terenie Krakowa i okolic!

Zaufaj doświadczonej marce, która obsługuje firmy z różnych branż. Kompleksowa oferta sprawia, że jesteśmy jedną z najchętniej wybieranych na rynku wypożyczalni.

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

nowe podnośniki koszowe na wynajem

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.