Transport wynajętych maszyn

Aby zapewnić naszym Klientom jak najwyższy poziom usług, oferujemy transport maszyn budowlanych wynajętych w naszej wypożyczalni. Zwyżki są dostarczane we wskazane miejsca w obrębie do 150 km od Katowic, Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Łodzi. Pracownicy AA Herkules zajmą się załadunkiem i rozładunkiem maszyny na miejscu — dzięki temu wynajmowany sprzęt szybko i przede wszystkim bezpiecznie, trafi na plac budowy, halę lub magazyn!

Usługa transportu maszyn budowlanych w AA Herkules!

Flota do transportu maszyn budowlanych została przystosowana do przewozu podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych. Nasze autolawety wyposażyliśmy w zabudowania, najazdy oraz wyciągarki — wszystkie te usprawnienia minimalizują ryzyko uszkodzeń podczas załadunku i rozładunku. Co równie ważne, urządzenia przewożone są przez osoby z wieloletnim doświadczeniem, do których obowiązków należy również rozładunek na rampy załadowcze lub do poziomu zero, w zależności od potrzeb Klienta. Oprócz dowozu i odbioru podnośników z naszej floty ⁣strong>zapewniamy także usługę transportowania zwyżek pomiędzy lokacjami podczas najmu, co z pewnością będzie istotne dla wielu osób, korzystających z naszych usług.

Transport maszyn budowlanych z miast takich jak Katowice, Warszawa, Łódź, Kraków oraz Wrocław odbywa się w godzinach i terminie, który będzie pasował Tobie. Korzystne ceny oraz elastyczne terminy sprawiają, że klienci cenią usługę. Dostawy i transporty są organizowane także w przypadku awarii oraz uszkodzeń niemożliwych do usunięcia na miejscu — zastępczy sprzęt jest przywożony na miejsce pracy maksymalnie w ciągu dwóch dni. Po zakończeniu najmu odbierzemy sprzęt po wcześniejszych ustaleniach terminu!

Sprzęt podczas transportu jest pod naszą opieką!

Postaw na wygodę i bezpieczeństwo – dzięki nam nie będziesz musiał martwić się o załadunek, przewóz i rozładunek zwyżki!

Więcej o dostawach na terenie różnych miast

Centrala firmy AA Herkules znajduje w Katowicach. Transport maszyn budowlanych jest możliwy na terenie całego województwa śląskiego, obejmuje również zasięgiem województwa ościenne. Obsługujemy zarówno duże inwestycje, jak i klientów indywidualnych. W przypadku wynajmu urządzeń z naszej floty Klienci mają dostęp do podestów renomowanych producentów, takich jak Genie, Haulotte, JLG czy Teupen — dzięki temu mamy pewność, że zapewniamy najlepszy sprzęt na rynku, a dodatkowo współpracujemy z wymienionymi markami, aby w przypadku awarii lub innych wydarzeń móc jak najszybciej ustalić przyczyny usterki.

Transport maszyn budowlanych z oddziału w Warszawie odbywa się na terenie miasta i okolic (do 150 km), zakres świadczonych usług jest wszędzie taki sam: zapewniamy załadunek oraz rozładunek, a podczas najmu każdy Klient może zgłosić potrzebę przewiezienia sprzętu do innej lokalizacji. Szeroki wybór różnego rodzaju podestów sprawia, że partnerzy z łatwością znajdą u nas podnośniki zarówno do pracy zewnątrz, jak i wewnątrz. Do skorzystania z naszej usługi transportu maszyn budowlanych zapraszamy również firmy i osoby prywatne z Wrocławia, Krakowa oraz Łodzi!

Wynajmij podnośnik z transportem!

Skorzystaj z formularza obok lub danych kontaktowych poniżej, by zamówić i zlecić odbiór lub transport maszyny w inne miejsce!

    Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

    nowe podnośniki koszowe na wynajem

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.

    Wypełnij formularz +48 511 520 520