aa herkules o firmie

Nie tylko maszyny...

Przede wszystkim ludzie! Wypożyczalnia podnośników koszowych AA Herkules to kadra specjalistów. Począwszy od obsługi Klienta, aż po serwisowanie i szkolenia, nasi pracownicy mają ogromną wiedzę techniczną, wieloletnie doświadczenie i wymagane uprawnienia. Dzięki nim jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę i wsparcie na każdy etapie współpracy – do której zapraszamy!

Czym się zajmujemy?

Jako wypożyczalnia podnośników koszowych dbamy o to, aby zapewnić naszym Klientom szeroki zakres usług. Dlatego też katowicki oddział to certyfikowana jednostka UDT-CERT, współpracujemy też z producentami zwyżek, aby nie tylko być na bieżąco z licznymi usprawnieniami, ale też aby móc sprzedawać je na bardzo korzystnych warunkach. Jaki jest nasz zakres świadczeń?

  • wynajem podnośników
  • szkolenia na operatora podestów ruchomych
  • serwis i naprawa maszyn
  • sprzedaż podnośników nowych i używanych
  • transport

Garść statystyk

14 Lat na rynku
750+ Podestów ruchomych
1200+ Zadowolonych klientów
60+ Pracowników w firmie

Nasza misja

Wypożyczalnia podnośników koszowych AA Herkules działa od 2008 roku! Obecnie jesteśmy jedną z największych firm na polskim rynku, która oferuje tego typu usługi, a dzięki doświadczeniu i znajomości potrzeb Klientów stworzyliśmy ofertę dopasowaną do różnych branż. Nasza flota liczy ponad 750 zwyżek – są to podesty nożycowe, teleskopowo-przegubowe, masztowe, na gąsienicach, a także wielofunkcyjne ładowarki teleskopowe.

Zawsze stawiamy na jakość obsługi – nasze motto to “Wynajem na najwyższym poziomie!”. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że fachowa obsługa to standard w AA Herkules!

Nasze biuro

Biuro mieszczące siedzibę główną naszej wypożyczalni podnośników koszowych ulokowane jest w Katowicach przy ul. Woźniaka 18 – to właśnie tu odbywają się szkolenia oraz egzaminy organizowane dla kursantów. Również tutaj działa nasza administracja oraz wykonywane są wszelkie rozliczenia.

Także tutaj mieści się hala z magazynem części zamiennych, w której wykonujemy wszelkie prace serwisowe, konserwacje i przeprowadzamy bieżące naprawy podnośników z naszej floty.

4 oddziały AA Herkules

Nasza wypożyczalnia podnośników koszowych ma bazy sprzętowe aż w czterech lokalizacjach. To właśnie stamtąd zwyżki są transportowane pod wskazany adres. Działamy w obrębie 150 km od każdego z oddziałów – sprawdź nasze obszary działalności na mapie!

  • Siedziba główna Śląsk
  • Oddział Łódzkie
  • Oddział Dolnośląskie
  • Oddział Mazowieckie
mapa oddziałów wypożyczalni podnośników aa herkules

Poznaj nas bliżej

Sprawdź nowe modele maszyn! JLG Toucan 12E Plus oraz Haulotte HA16 RTJ PRO już we flocie AA HERKULES!

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.