aa herkules o firmie

Nie tylko maszyny...

Przede wszystkim ludzie! Wypożyczalnia podnośników koszowych AA Herkules to kadra specjalistów. Począwszy od obsługi Klienta, aż po serwisowanie i szkolenia, nasi pracownicy mają ogromną wiedzę techniczną, wieloletnie doświadczenie i wymagane uprawnienia. Dzięki nim jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę i wsparcie na każdy etapie współpracy — do której zapraszamy!

Czym się zajmujemy?

Jako wypożyczalnia podnośników koszowych dbamy o to, aby zapewnić naszym Klientom szeroki zakres usług. Dlatego też katowicki oddział to certyfikowana jednostka UDT-CERT, współpracujemy też z producentami zwyżek, aby nie tylko być na bieżąco z licznymi usprawnieniami, ale też, aby móc sprzedawać je na bardzo korzystnych warunkach. Jaki jest nasz zakres świadczeń?

  • wynajem podnośników
  • szkolenia na operatora podestów ruchomych
  • serwis i naprawa maszyn
  • sprzedaż podnośników nowych i używanych
  • transport

Garść statystyk

16 Lat na rynku
800+ Podestów ruchomych
6000+ Zadowolonych klientów
50+ Pracowników w firmie

Nasza misja

Wypożyczalnia podnośników koszowych AA Herkules działa od 2008 roku! Obecnie jesteśmy jedną z największych firm na polskim rynku, która oferuje tego typu usługi, a dzięki doświadczeniu i znajomości potrzeb Klientów stworzyliśmy ofertę dopasowaną do różnych branż. Nasza flota liczy ponad 800 zwyżek — są to podesty nożycowe, teleskopowo-przegubowe, masztowe, na gąsienicach, a także wielofunkcyjne ładowarki teleskopowe.

Zawsze stawiamy na jakość obsługi — nasze motto to „Wynajem na najwyższym poziomie!”. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że fachowa obsługa to standard w AA Herkules!

Nasze biuro

Biuro mieszczące siedzibę główną naszej wypożyczalni podnośników koszowych ulokowane jest w Katowicach przy ul. Woźniaka 18 – to właśnie tu odbywają się szkolenia oraz egzaminy organizowane dla kursantów. Również tutaj działa nasza administracja oraz wykonywane są wszelkie rozliczenia.

Także tutaj mieści się hala z magazynem części zamiennych, w której wykonujemy wszelkie prace serwisowe, konserwacje i przeprowadzamy bieżące naprawy podnośników z naszej floty.

5 oddziałów AA Herkules

Nasza wypożyczalnia podnośników koszowych ma bazy sprzętowe, aż w pięciu lokalizacjach. To właśnie stamtąd zwyżki są transportowane pod wskazany adres. Działamy w obrębie 150 km od każdego z oddziałów — sprawdź nasze obszary działalności na mapie!

  • Siedziba główna Śląsk
  • Oddział Łódzkie
  • Oddział Dolnośląskie
  • Oddział Mazowieckie
  • Oddział Małopolskie
Oddziały wypożyczalni podnośników AA Herkules

Poznaj nas bliżej

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik JLG X26J PLUS.

Wypełnij formularz +48 511 520 520