podnośniki chorzów

Podnośniki koszowe Chorzów

Zależy Ci na atrakcyjnych cenach oraz szybkiej dostawie podnośnika koszowego? Chorzowskich przedsiębiorców zapraszamy do zapoznania się z ofertą AA Herkules! Przez kilkanaście lat naszej działalności zrealizowaliśmy usługi dla tysięcy różnych Klientów w całej Polsce. Obecnie jesteśmy jedną z największych wypożyczalni zwyżek na rynku, a nasza flota liczy ponad 800 podestów. Poznaj szczegóły oferty!

Podnośniki koszowe Chorzów i okolice - szkolenia na operatora w AA HERKULES

Wiele lat działalności na polskim rynku pozwoliło nam stworzyć ofertę w pełni dopasowaną do potrzeb Klientów z różnych branż, a także mikro, średnich i dużych przedsiębiorstw. Zapewniamy minimum formalności przy wynajmie, a transport podnośnika koszowego do Chorzowa odbywa się następnego dnia. Śląska siedziba AA Herkules znajduje się w Katowicach – jest to również certyfikowana jednostka UDT-CERT. Przeprowadzane tam kursy, podzielone są na część teoretyczną oraz praktyczną, a szkolenie kończy się egzaminem przed państwową komisją. Wydawane zaświadczenia o zdobyciu uprawnień do obsługi zwyżek ważne są przez 5 lat, a udział w zajęciach mogą brać całe grupy pracowników.

Dbamy o wysoki poziom obsługi na każdym etapie współpracy. Nasi specjaliści, zajmujący się obsługą Klientów mają ogromną wiedzę techniczną, dzięki czemu bez problemu pomogą Ci wybrać odpowiedni model podnośnika koszowego. W trakcie użytkowania maszyny, w przypadku nagłej awarii, dojeżdżamy na miejsce pracy zwyżki jeszcze tego samego lub następnego dnia – mechanicy AA Herkules to osoby z uprawnieniami UDT i wieloletnim stażem, którzy doskonale orientują się w specyfikacji dostępnych w naszej ofercie urządzeń. Co ważne, jeśli naprawa nie będzie możliwa, otrzymasz od nas zastępczy podnośnik koszowy! Chorzów i okoliczne miasta zapraszamy do kontaktu i po indywidualną wycenę!

podnośniki koszowe Chorzów

Postaw na zaufaną wypożyczalnie podnośników koszowych z transportem do Chorzowa!

Cieszymy się dużym uznaniem wśród Klientów, z wieloma współpracujemy od lat. Dołącz do ich grona – czekamy na telefon!

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

nowe podnośniki koszowe na wynajem

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.

Wypełnij formularz +48 511 520 520