podnośniki nożycowe

Podnośniki nożycowe

Wynajmij podnośnik nożycowy koszowy o wysokości nawet 16 metrów z naszej wypożyczalni! Dzięki doświadczeniu z łatwością możemy sprostać wymaganiom Klientów różnych branż, niezależnie od tego, czy sprzęt będzie używany na halach, w magazynach, czy też na budowach zewnętrznych. Dowiedz się więcej o modelach i przekonaj się, dlaczego warto zdecydować się na podnośniki nożycowe i wynajem w naszej firmie!

Koszowe podnośniki nożycowe i ich możliwości

Każdy podnośnik nożycowy koszowy, dostępny w naszej ofercie, jest zasilany elektrycznie lub spalinowo, a dzięki pomocy naszych specjalistów z pewnością dowiesz się, który konkretnie model sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku.

Warto jednak wiedzieć, że urządzenia elektryczne charakteryzują się bardzo wysoką efektywnością pracy — wyposażone są w szare, niebrudzące ogumienie, a także ekologiczne i ekonomiczne silniki, które nie emitują zanieczyszczeń do otoczenia. Ich maksymalna wysokość robocza to 16 metrów, dodatkowo dostępny jest również wysięg boczny. Wszystko to sprawia, że podnośniki koszowe nożycowe są świetnym wyborem do prac magazynowych oraz na hale.

Podnośnik koszowy nożycowy spalinowy będzie natomiast najlepszą decyzją w przypadku pracy na zewnątrz. Wysoką skuteczność, nawet w bardzo trudnych warunkach terenowych, gwarantują mocny silnik Diesla, napęd na cztery koła z blokadą dyferencjałów, podpory stabilizujące oraz terenowe ogumienie. Wysokość robocza, jaką zapewnia sprzęt, to 15,11 metrów. Jeśli więc szukasz urządzeń, które będą niezastąpione podczas robót budowlanych, zdecydowanie polecamy wynajem tych zwyżek. Eksperci AA Herkules podczas rozmowy doradzą ci, które modele warto wybrać, a przede wszystkim dopasują całość oferty do Twoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu!

podnośnik koszowy nożycowy na wynajmie

Wynajmij podnośnik koszowy nożycowy!

Oferujemy zarówno używane, jak i nowe podnośniki nożycowe — każdy z nich posiada aktualny przegląd oraz badania techniczne.

Podnośnik nożycowy i wynajem na atrakcyjnych warunkach z AA HERKULES

Nasza firma wyróżnia się ponad wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku, dzięki czemu wynajem podnośników nożycowych koszowych oraz inne usługi realizowane są na najwyższym poziomie. Zadbaliśmy o wygodę Klientów na każdym etapie realizacji zamówienia — wszyscy nasi pracownicy mają bardzo dużą wiedzę techniczną, dlatego też każda osoba, zainteresowana usługami, może liczyć na specjalistyczne doradztwo. Oprócz profesjonalnej i miłej obsługi równie ważnym aspektem obsługi jest zapewnienie minimum formalności przy wynajmie. Wszystko to przekłada się na zadowolenie współpracujących z nami od wielu lat Klientów.

Jeśli chodzi o podnośniki nożycowe wynajem realizujemy w południowej, zachodniej i centralnej Polsce. Rozbudowana flota auto lawet, z dopasowanymi platformami i najazdami, pozwala nam dostarczać urządzenia na miejsce pracy w promieniu do 150 km od centrali AA Herkules — bazy zlokalizowane są w Katowicach, Wrocławiu, Warszawie, Łodzi i Krakowie, a więc w okręgach przemysłowych, w których tego typu usługi będą znacznym ułatwieniem dla wielu Klientów. Co równie ważne, przez cały okres najmu, serwisowanie oraz naprawy są po naszej stronie. W przypadku awarii reagujemy natychmiast, wysyłając mechaników tego samego lub następnego dnia.

podnośniki nożycowe na wynajem

Flota podnośników

Dysponujemy szeroką gamą podnośników. Typ podnośnika można dopasować do każdego miejsca i specyfiki prac na wysokości.

Atrakcyjne ceny

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy – z możliwością negocjacji cen najmu i wykupu sprzętu po zakończeniu umowy.

Serwis

Kompleksowy serwis i naprawy w razie awarii – maszyny serwisujemy stale, a w razie pojawienia się usterek błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia.

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

nowe podnośniki koszowe na wynajem

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.