podnośniki sosnowiec

Podnośniki koszowe Sosnowiec

Jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy technicznej, może być Ci ciężko wybrać odpowiedni podnośnik koszowy. Sosnowieckich przedsiębiorców, którzy mają ten problem, zapraszamy do kontaktu z obsługą AA Herkules. Natomiast Klienci, którzy doskonale znają specyfikację potrzebnych im urządzeń, z pewnością znajdą odpowiedni sprzęt w naszej flocie, liczącej kilkaset zwyżek różnego rodzaju!

Poznaj szczegóły oferty i wypożycz podnośnik koszowy do Sosnowca!

AA Herkules to jedna z największych wypożyczalni zwyżek w Polsce – główna siedziba znajduje się w Katowicach, w sąsiedztwie Sosnowca. Podnośniki koszowe, dostępne w naszej ofercie, to zwyżki świetnie sprawdzające się zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz, np. na placach budowy. Możliwy jest wynajem podestów nożycowych, teleskopowo przegubowych, masztowych, na gąsienicach oraz ładowarek teleskopowych. W przypadku części modeli dodatkowo zapewniamy wybór zasilania, które może być spalinowe lub elektryczne. Specjaliści AA Herkules podczas rozmowy z pewnością podpowiedzą Ci, który podnośnik koszowy sprawdzi się najlepiej!

Oprócz wynajmu, Klienci mogą skorzystać z usług takich jak transport, serwisowanie, konserwacja oraz szkolenia, pozwalające zdobyć uprawnienia UDT lub TDT. Kursy na operatorów odbywają się w Katowicach, udział mogą wziąć całe grupy pracowników. Wysyłając zgłoszenie, nie musisz martwić się o nic więcej – po naszej stronie jest złożenie dokumentów do odpowiednich jednostek. Szkolenie podzielone jest na część teoretyczną oraz praktyczną i kończy się egzaminem państwowym. AA Herkules może pochwalić się bardzo dużą zdawalnością – dbamy bowiem o to, aby przekazać wiedzę w jasny, prosty sposób. Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu.

podnośniki koszowe sosnowiec

Wynajem podnośnika koszowego na terenie Sosnowca?

Każdego z Klientów traktujemy indywidualnie, co przekłada się na konkurencyjne ceny oraz dostosowaną do potrzeb ofertę. Przekonaj się, co możemy zaproponować Tobie!

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

nowe podnośniki koszowe na wynajem

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.

Wypełnij formularz +48 511 520 520