podnośniki sosnowiec

Podnośniki koszowe Sosnowiec

Jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy technicznej, może być Ci ciężko wybrać odpowiedni podnośnik koszowy. Sosnowieckich przedsiębiorców, którzy mają ten problem, zapraszamy do kontaktu z obsługą AA Herkules. Natomiast Klienci, którzy doskonale znają specyfikację potrzebnych im urządzeń, z pewnością znajdą odpowiedni sprzęt w naszej flocie, liczącej kilkaset zwyżek różnego rodzaju!

Poznaj szczegóły oferty i wypożycz podnośnik koszowy z dostawą do Sosnowca!

AA Herkules to jedna z największych wypożyczalni zwyżek w Polsce – główna siedziba znajduje się w Katowicach, w sąsiedztwie Sosnowca. Podnośniki koszowe, dostępne w naszej ofercie, to zwyżki świetnie sprawdzające się zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz, np. na placach budowy. Możliwy jest wynajem podestów nożycowych, teleskopowo przegubowych, masztowych, na gąsienicach oraz ładowarek teleskopowych. W przypadku części modeli dodatkowo zapewniamy wybór zasilania, które może być spalinowe lub elektryczne. Specjaliści AA Herkules podczas rozmowy z pewnością podpowiedzą Ci, który podnośnik koszowy sprawdzi się najlepiej!

Oprócz wynajmu, Klienci mogą skorzystać z usług takich jak transport, serwisowanie, konserwacja oraz szkolenia, pozwalające zdobyć uprawnienia UDT lub TDT. Kursy na operatorów odbywają się w Katowicach, udział mogą wziąć całe grupy pracowników. Wysyłając zgłoszenie, nie musisz martwić się o nic więcej – po naszej stronie jest złożenie dokumentów do odpowiednich jednostek. Szkolenie podzielone jest na część teoretyczną oraz praktyczną i kończy się egzaminem państwowym. AA Herkules może pochwalić się bardzo dużą zdawalnością – dbamy bowiem o to, aby przekazać wiedzę w jasny, prosty sposób. Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu.

podnośniki koszowe sosnowiec

Wynajem podnośnika koszowego na terenie Sosnowca?

Każdego z Klientów traktujemy indywidualnie, co przekłada się na konkurencyjne ceny oraz dostosowaną do potrzeb ofertę. Przekonaj się, co możemy zaproponować Tobie!

Sprawdź nowe modele maszyn! JLG Toucan 12E Plus oraz Haulotte HA16 RTJ PRO już we flocie AA HERKULES!

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.