podnośniki zgierz

Podnośniki koszowe Zgierz

Szukasz urządzenia, które usprawni liczne prace naprawcze, konserwacyjne oraz montażowe w mieście? Wynajem podnośników koszowych w Zgierzu obsługuje nasza wypożyczalnia AA Herkules! Działamy na rynku od 2008 roku, a jeden z naszych oddziałów znajduje się w pobliskie Łodzi. Oferujemy zarówno wynajem krótko, jak i długoterminowy. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać nasze usługi!

Najlepszej jakości podnośniki koszowe z dostawą do Zgierza!

Nasza firma to obecnie jedna z największych wypożyczalni zwyżek w Polsce, działająca m.in. na terenie Łodzi i Zgierza. Podnośniki koszowe, dostępne w naszej ofercie, to bardzo różne modele pod względem specyfikacji: oferujemy zwyżki nożycowe, teleskopowo przegubowe, masztowe oraz na gąsienicach. Możesz liczyć na naszą fachową obsługę – doradzimy Ci, które urządzenie pod względem napędu (spalinowy lub elektryczny), udźwigu oraz wysokości będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednie. Zapewniamy minimum formalności przy umowie oraz szybki transport na miejsce pracy sprzętu, dzięki temu, że mamy własne zaplecze dostawcze.

Nasze autolawety zostały przystosowane do przewozu podnośników koszowych, co zapewnia ich bezpieczną dostawę. Po przyjeździe każdy z kierowców wyładuje urządzenia, aby sprawdzić, czy są one w pełni sprawne. W przypadku awarii po dłuższym użytkowaniu wystarczy zgłosić problem, a my wyślemy mechaników z uprawnieniami UDT jeszcze tego samego lub następnego dnia. W przypadku, kiedy naprawa na miejscu pracy nie będzie możliwa, dostarczymy Ci zastępczą zwyżkę, aby zapobiec dłuższym przestojom. Zadzwoń do nas i zapytaj o indywidualną wycenę wynajmu – gwarantujemy atrakcyjne ceny!

podnośniki koszowe zgierz

Zgierskich przedsiębiorców zapraszamy do AA Herkules!

Nie czekaj na termin! Nasze maszyny dostępne są od ręki – po serwisowaniu, z odpowiednimi dokumentami.

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

nowe podnośniki koszowe na wynajem

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.

Wypełnij formularz +48 511 520 520