podnośniki radom

Podnośniki koszowe Radom

Jednym z miast o istotnym znaczeniu przemysłowym dla województwa mazowieckiego jest Radom. Podnośniki koszowe, ze względu na ten aspekt, z pewnością sprawdzą się w przypadku przedsiębiorstw z wielu różnych branż – nie tylko w logistyce lub budownictwie, ale też w szeroko pojętych usługach, przykładowo w centrach handlowych. Poznaj ofertę AA Herkules – jesteśmy jedną z największych wypożyczalni zwyżek w Polsce!

Wynajmij sprzęt najlepszych światowych marek!

Każdy z naszych Klientów ma zupełnie inne potrzeby, dotyczące wynajmu podnośnika koszowego. Radomskich przedsiębiorców zapraszamy do kontaktu ze specjalistami AA Herkules, którzy mają ogromną wiedzę techniczną – bez problemu doradzą Ci, który model sprawdzi się w przypadku Twojej inwestycji lub zlecenia. Flota naszej wypożyczalni to kilkaset maszyn, takich jak zwyżki nożycowe, teleskopowo przegubowe, masztowe oraz na podnośnikach. Część modeli zasilana jest elektrycznie lub spalinowo. Urządzenia są stale serwisowane i konserwowane, także przed wynajmem przechodzą dokładną kontrolę. Dzięki temu nie będziesz musiał obawiać się o przerwę w pracy!

Firma AA Herkules ma również własną flotę autolawet, które zostały dostosowane do przewozu podnośników koszowych. Zwyżki dowozimy do 150 km od oddziału, w terminie i na miejsce pracy wskazane przez Klienta. W przypadku nagłej awarii mamy własnych serwisantów, mechaników z uprawnieniami UDT, którzy w zależności od czasu zgłoszenia, pojawią się jeszcze tego samego lub następnego dnia. Istnieje również możliwość wykupu zwyżki po wynajmie – na stanie mamy też nowe podnośniki koszowe, prosto od producenta. Zadzwoń do nas i poznaj dopasowaną do Ciebie ofertę – zapraszamy!

podnośnik koszowy w radomiu

Największy wybór podnośników koszowych w okolicy Radomia!

Niezależnie, czy prace będą wykonywane w trudnym terenie, czy może w wąskich przestrzeniach, pomożemy wybrać model!

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik JLG X26J PLUS.

Wypełnij formularz +48 511 520 520