podnośniki Wrocław

Podnośniki koszowe Wrocław

Po podnośniki koszowe Wrocław zapraszamy do naszej wypożyczalni — jednym z miast, w których mamy bazę sprzętową i pracują nasze podnośniki, jest serce dolnego śląska. Podnośniki koszowe we Wrocławiu wynajmujemy w korzystnej cenie z dostawą na wskazany adres.  Zachęcamy do współpracy i kontaktu z obsługą klienta.

Podnośniki Wrocław wynajmuje u nas już od 2011 roku!

Jesteśmy jedną największych wypożyczalni oferującą podnośniki koszowe. Wrocław to także jedno z miast, w którym mieści się nasz oddział ze zwyżkami do 25,6 m! Ze względu na duże zapotrzebowanie, ilość inwestycji oraz wiele prac wysokościowych oferujemy wynajem podnośników w mieście od 2011 roku. Nasza flota aktualnie liczy kilkaset zwyżek, co pozwala spełniać potrzeby różnych branż. Montaż i kontrola konstrukcji dachowych lub mostowych? A może Prace konserwacyjne przy elewacjach budynków? W ofercie bez problemu znajdziesz podnośnik koszowy do pracy na zewnątrz i wewnątrz budynków, np. w centrach handlowych czy na magazynach. Co równie ważne, sprzęt jest stale serwisowany przez mechaników z uprawnieniami UDT, dzięki czemu wydając urządzenie, mamy pewność, że jest ono w pełni sprawne.

Oprócz usług wynajmu podnośników koszowych przedsiębiorcy mogą skorzystać z opcji transportu. Dostarczymy podnośnik koszowy pod dowolny adres na terenie miasta oraz do 150 km od oddziałów, za pomocą specjalnie przystosowanych do tego lawet. Dzięki minimum formalności przy podpisywaniu umowy zwyżka może być na miejscu pracy już następnego dnia! Co ważne, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, co przekłada się na atrakcyjne ceny. Nasze atuty to także kompleksowa oferta, flota niezawodnych podnośników koszowych, obsługa z dużym doświadczeniem i wiedzą techniczną, a także wieloletnia działalność na rynku. Wybierz naszą ofertę wynajmu maszyn, dołącz do grona zadowolonych Klientów i wykorzystaj podnośnik koszowy do prac wysokościowych!

podnośnik koszowy nożycowy wrocław

Wynajem podnośników Wrocław zrealizuje z nami!

Szukasz podnośnika? Porozmawiaj o doborze typu oraz modelu i indywidualnej ofercie cenowej z naszymi specjalistami!

Nasze podnośnik koszowe pracują na terenie Wrocławia każdego dnia

Jeśli potrzebne Ci podnośniki, oferujemy sprzęt gotowy do realizacji różnych zadań! Rozbudowana flota zwyżek daje możliwość realizacji prac wysokościowych w pomieszczeniach i na zewnątrz nich.

Dostępne w oddziale podesty ruchome nożycowe z wysokością 16 m sprawdzają się, gdy potrzebny jest sprzęt o dużej platformie roboczej i udźwigu. Modele nożycowe pozwalają na pracę bezpośrednio pod lub przy konkretnych miejscach. Za pomocą rozsuwanych podestów, podnośniki nożycowe uzyskują dodatkowe miejsce dla operatorów i zasięg boczny.

Dla Klientów planujących prace nad przeszkodami, szczególnie tam, gdzie wymagany jest duży zasięg boczny, przygotowaliśmy podnośniki teleskopowo-przegubowe z długimi, ruchomymi ramionami do aż 25,5 m. Mogą być używane w trakcie prac budowlanych i wykończeniowych, konserwacyjnych, naprawczych czy do montażu reklam. Na zięciu obok widać pracę podnośnika teleskopowego przy Arenie Tarczyński.

Gdy kluczowe przy wyborze są kompaktowe wymiary, polecamy podnośnik masztowy. To maszyny pracujące w pomieszczeniach, między innymi w magazynach, halach, obiektach handlowych.

podnośnik koszowy wynajem wrocław

Nasze podnośniki koszowe dostępne są w dwóch wersjach napędów – elektrycznym przeznaczonym przeważnie do prac wewnątrz obiektów oraz na zewnątrz nich (na podłożach utwardzonych), a także spalinowym, który pozwala na prowadzenie prac wyłącznie na zewnątrz, również na nierównych terenach i placach budów. Zapewniamy wynajem podnośników koszowych różnego typu. Polecamy nasz biuro obsługi klienta w celu doboru maszyny.

Potrzebujesz zwyżki terenie miasta Wrocław? Wynajem podnośnika koszowego do prac wysokościowych z naszej wypożyczalni spełni Twoje oczekiwania!

Zapytaj o podnośniki!

Wrocław zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia ceny wynajmu oraz doboru podnośnika do miejsca pracy. Nasz oddział mieści się przy ul. Świdnickiej 23, 55-040 Wrocław/Tyniec Mały.

    Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

    nowe podnośniki koszowe na wynajem

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.

    Wypełnij formularz +48 511 520 520