podnośniki głogów

Podnośniki koszowe Głogów

Wysokiej jakości podnośniki koszowe w Głogowie od wielu lat dostarcza AA Herkules! To dolnośląskie miasto pełni bardzo ważną funkcję w Legnicko-Głogowskim Okręgu Miedziowym, specjalizując się w hutnictwie miedzi, sporo przedsiębiorców zajmuje się też usługami, budownictwem oraz transportem. Nasza atrakcyjna cenowo oferta z pewnością spodoba się i Tobie!

Prace w Głogowie? Wybierz podnośniki koszowe cenionych firm!

Wypożyczalnia AA Herkules ma obecnie kilka oddziałów w Polsce — jeden z nich ulokowany jest we Wrocławiu, niedaleko Głogowa. Podnośniki koszowe, które oferujemy, pochodzą od cenionych na całym świecie producentów, takich jak JLG, Haulotte, Genie czy JCB. W zależności od potrzeb Klienta sprawdzą się one do pracy wewnątrz pomieszczeń, jak i zewnątrz, nawet na trudnym terenie. Tego typu sprzęt, używany do szeroko pojętych prac przemysłowych oraz m.in. przycinania drzew czy montażu reklam, znacząco usprawnia świadczone usługi, a oferta wynajmu krótko i długoterminowego jest bardzo korzystna. Nasi specjaliści mają ogromne doświadczenie w branży, dzięki czemu z łatwością pomogą Ci wybrać odpowiednie modele zwyżek!

Wynajem podnośników koszowych to tylko jedna z naszych usług. Klienci mogą skorzystać z transportu (do 150 km od Wrocławia), który odbywa się za pomocą naszych przystosowanych do tego typu dostaw autolawet. Pracownicy są odpowiedzialni za bezpieczny dojazd, a także rozładunek na miejscu urządzenia. Mamy także własne auta serwisowe, co znacznie skraca czas oczekiwania na mechaników w przypadku nagłej awarii. Po zgłoszeniu przyjeżdżają oni tego samego lub następnego dnia, a jeśli naprawa nie jest możliwa ze względu na brakujące części, dostarczymy Ci zastępczy podest. Zadzwoń do naszego biura obsługi i zapytaj o wycenę — zapraszamy!

podnośniki koszowe głogów

Zapytaj o podnośnik koszowy z dostawą na teren Głogowa!

W naszej flocie znajdziesz podnośniki nożycowe, teleskopowo-przegubowe, masztowe oraz na gąsienicach. Wiele modeli dostępnych od ręki – skorzystaj z przejrzystych warunków najmu!

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik JLG X26J PLUS.

Wypełnij formularz +48 511 520 520