Podnośnik teleskopowy elektryczny

Każdy kierownik budowy z pewnością wymieni podnośnik koszowy elektryczny jako jedno z najbardziej przydatnych urządzeń. Zwyżki te bowiem, dzięki specjalnej konstrukcji (przeguby połączone z teleskopem), zapewniają możliwość pracy nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach, np. nad regałami, pomiędzy przeszkodami, czy ponad innymi instalacjami. Świetnie sprawdzą się więc w obiektach częściowo wykończonych. Dowiedz się więcej o ofercie wynajmu sprzętu w AA Herkules!

Szeroki wybór podnośników teleskopowych elektrycznych i ich możliwości!

Podnośnik koszowy elektryczny napędzany jest silnikiem zasilanym z akumulatorów, co zapewnia zerową emisję zanieczyszczeń do powietrza oraz szeroki zakres wysięgów bocznych – część z dostępnych modeli może obracać się nawet o 360°. Flota AA Herkules liczy ponad 750 różnych zwyżek, które stale utrzymujemy w gotowości do pracy. Stała konserwacja to najlepsza gwarancja bezproblemowej pracy naszych Klientów oraz naszej, w razie awarii zapewniamy jednak szybki serwis, wykonywany przez mechaników z uprawnieniami UDT. W ofercie dostępne są urządzenia cenionych producentów, takich jak Genie, Nifty oraz JLG.

W zależności od Twoich potrzeb, nasi specjaliści doradzą Ci wybór odpowiedniego modelu. Podnośnik teleskopowy elektryczny w specyfikacji zawsze ma podane dwie bardzo ważne wartości – wysokości roboczej oraz wysokości platformy. Modele Genie sięgają do 11,14 metrów oraz 12,52 metrów, kosze natomiast znajdują się na wysokości 9,14 oraz 10,52 metrów. Udźwig obu zwyżek wynosi 227 kg. Jeśli zależy Ci na innej specyfikacji, podesty JLG zapewniają możliwość prac na 20,39 metrach z udźwigiem do 230 kg. Potrzebujesz więcej szczegółowych informacji? Skontaktuj się z nami! Niezależnie od tego, w jakich warunkach będą odbywać się prace, znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Skorzystaj z kompleksowej obsługi wynajmu podnośnika koszowego teleskopowego!

Oddziały AA Herkules znajdują się w aż 5 lokalizacjach: Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Warszawie i Krakowie. Dostarczamy i naprawiamy zwyżki w odległości do 150 km!

Możliwość zdobycia uprawnień UDT w AA Herkules - szkolenia na podnośnik koszowy elektryczny

Dbając o kompleksową obsługę w zakresie wynajmu elektrycznych podnośników teleskopowych, nie mogliśmy zapomnieć o kursach. Nasz katowicki oddział to certyfikowany ośrodek szkoleniowy UDT-CERT. Odbywają się tam zajęcia teoretyczne oraz praktyczne, a po ich ukończeniu kursanci podchodzą do egzaminu komisyjnego. Organizujemy zarówno kursy dla grup (np. pracowników z jednej firmy), jak i osób prywatnych (dołączanych do grup) – wystarczy przesłać do nas odpowiedni formularz i dokumenty, a następnie umówić dogodny termin. Nasza kadra szkoleniowców to osoby z ogromnym doświadczeniem, na co dzień pracujące w branży. Dzięki temu możemy pochwalić się wysokim poziomem zdawalności – dużą uwagę przywiązujemy bowiem do tego, aby przekazać wiedzę w zrozumiały, prosty sposób.

Możliwe jest zdobycie uprawnień operatora podestów ruchomych przejezdnych. Dokumenty uprawniające do obsługi podnośników koszowych wydaje Urząd Dozoru Technicznego lub Transportowy Dozór Techniczny, ważne są one przez 5 lat na terenie całego kraju. Uprawnienia na podnośnik koszowy elektryczny można jednak przedłużyć o kolejne 5 lat – wystarczy złożyć wniosek przed utratą ważności legitymacji do odpowiedniej jednostki dozoru.

Flota podnośników

Dysponujemy szeroką gamą podnośników. Typ podnośnika można dopasować do każdego miejsca i specyfiki prac na wysokości.

Atrakcyjne ceny

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy – z możliwością negocjacji cen najmu i wykupu sprzętu po zakończeniu umowy.

Serwis

Kompleksowy serwis i naprawy w razie awarii – maszyny serwisujemy stale, a w razie pojawienia się usterek błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia.

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

nowe podnośniki koszowe na wynajem

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.