Podnośnik teleskopowy spalinowy

Podnośnik koszowy spalinowy polecamy Klientom poszukującym sprzętu, który sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych. Dużym plusem tego typu zwyżek jest również szeroki zakres wysięgów bocznych. Warto jednak pamiętać, że nie są one przeznaczone do użytku wewnątrz pomieszczeń. Chciałbyś dowiedzieć się więcej o ofercie wynajmu w AA Herkules? Zapraszamy do kontaktu!

Znajdź odpowiedni model podnośnika koszowego spalinowego!

Flota AA Herkules to ponad 750 różnych zwyżek, których stan techniczny jest pod stałą kontrolą mechaników z uprawnieniami UDT. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że wypożyczony podnośnik teleskopowy spalinowy będzie działał bezproblemowo. Jednak w przypadku awarii, zawsze możesz liczyć na serwisantów z uprawnieniami UDT – przyjeżdżamy jeszcze tego samego lub następnego dnia. W jakich warunkach najlepiej sprawdzą się podesty, napędzane silnikiem spalinowym? Polecamy je zwłaszcza do pracy na placach budowy, przy wznoszeniu hal i autostrad, a także przy szeroko pojętych projektach urbanistycznych.

W naszej ofercie dostępne są podnośniki koszowe spalinowe cenionej marki Haulotte. Ich maksymalna wysokość robocza jest bardzo zróżnicowana – od 16 do 25,60 metrów. Udźwig wynosi natomiast od 230 do 250 kg. Informacje o pełnej specyfikacji uzyskasz rozmawiając z naszymi doradcami – mają oni ogromną wiedzę techniczną, co pozwala w stu procentach dopasować potrzebne urządzenia do potrzeb oraz wymagań Klienta. Mamy kompleksową ofertę dla Klientów z różnych branż. Skontaktuj się z najbliższym oddziałem w Katowicach, Łodzi, Warszawie lub Wrocławiu – postaw na profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie AA Herkules!

Minimum formalności przy wynajmie podnośnika teleskopowego spalinowego i dostawa następnego dnia!

Decydując się na wynajem, każdy z Klientów chce, aby prace rozpoczęły się najszybciej. Dlatego też możesz liczyć na naszą flotę autolawet!

Nie tylko wynajem, ale również szkolenia - zadbaj o to, aby Twoi pracownicy mieli aktualne uprawnienia na podnośnik koszowy spalinowy!

Obsługa podestów ruchomych, takich jak podnośnik teleskopowy spalinowy, wymaga uzyskania odpowiednich kwalifikacji. Dokumenty te są wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego lub Transportowy Dozór Techniczny. Jeśli zależy Ci na tym, aby przeszkolić swój zespół, nasz oddział w Katowicach to certyfikowany ośrodek UDT-CERT. Prowadzone tam kursy podzielone są na część teoretyczną oraz praktyczną – co ważne, późniejszy egzamin odbywa się na tych samych maszynach, które używane są w czasie szkolenia. Kadra to doświadczeni pracownicy, dbający o to, aby przekazać wiedzę w jasny, zrozumiały sposób. Dlatego też możemy pochwalić się bardzo wysokim poziomem zdawalności!

Aby wziąć udział w szkoleniu na podnośnik koszowy spalinowy, uczestnik musi mieć ukończone 18 lat, przejść badania wysokościowe u lekarza medycyny pracy oraz wykazać się przynajmniej podstawową wiedzą w zakresie obsługi podestu. Obecnie egzamin z komisją podzielony jest na dwie części: pisemną oraz praktyczną. Po jego zaliczeniu uprawnienia ważne będą przez 5 lat z możliwością ich przedłużenia, bez konieczności ponawiania kursu. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu – z pewnością ustalimy dla Twojego zespołu dogodny termin szkolenia!

Flota podnośników

Dysponujemy szeroką gamą podnośników. Typ podnośnika można dopasować do każdego miejsca i specyfiki prac na wysokości.

Atrakcyjne ceny

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy – z możliwością negocjacji cen najmu i wykupu sprzętu po zakończeniu umowy.

Serwis

Kompleksowy serwis i naprawy w razie awarii – maszyny serwisujemy stale, a w razie pojawienia się usterek błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia.

Sprawdź i wynajmij fabrycznie nowy podnośnik koszowy Genie 1932 micro.

nowe podnośniki koszowe na wynajem

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.